Графік роботи:

Будні: 08:30–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Моє замовлення

Принтер чеків

В Україні покупець може вимагати видати йому чек, навіть якщо на підприємстві немає фіскального касового апарату. Для цього, не тільки в нашій країні, а й у всьому світі, існують принтери чеків — довговічні та надійні допоміжні пристрої, оптимізовані для складних умов роботи, які можуть бути інтегровані з іншими POS-пристроями єдиної касової системи підприємства. Вони підвищують лояльність клієнтів, мінімізуючи час обслуговування та знижуючи експлуатаційні витрати, збільшує дохід підприємства.

Призначення принтерів для чеків

Сучасні різновиди машинок для друку чеків широко застосовуються у сфері обслуговування, а також для маркування та обліку руху товарів чи матеріалів на підприємстві до його продажу. Принтер чеків автоматизує процес розрахунку клієнтів, та у деяких випадках спрощує процес перевірки податкової інспекції. Незважаючи на те, що чековий принтер є нефіскальним пристроєм, не ставиться на облік і не пломбується, його дані можуть бути використані для звіряння каси та наявності товару (матеріалів, продуктів).

Залежно від моделі чековий принтер може друкувати не лише нефіскальні чеки, а й:

 • нефіскальні касові звіти за різний проміжок часу;
 • етикетки та термоетикетки;
 • квитанції, товарно-транспортні накладні;
 • проїзні квитки;
 • графічні зображення;
 • лінійні та матричні штрих-коди;
 • сервісні документи обліку, наприклад, замовлення на кухні чи барі;
 • список бонусів або покупок, купони.

У нас можна вибрати принтер чеків, який спростить роботу продавця магазину, офіціанта, бармена та кухаря, перукаря, майстра салону краси, фармацевта, працівника ринку. Принтер для друку чеків стане в нагоді для автоматизації процесів на складі або в роботі офісу. Його використовують для виїзної торгівлі та для обліку послуг логістики, у пунктах продажу квитків, у готельному та туристичному бізнесі. Без нього неможлива робота паркувальників, аварійних комісарів та промінспекторів. Також є моделі чекових принтерів, які спеціально розроблені для кас та терміналів самообслуговування.

Принтери чеків/термопринтер: асортимент магазину SMC

В асортименті магазину SUPER MONEY COUNTERS (SMC) є принтери чеків відомих у всьому світі брендів - японського Citizen, корейського BIXOLON, китайських Zebra-Motorola-Symbol, HPRT, Rongta та GPrinter, тайванських LABAU, Argox та GoDEX. У нас є мобільні, настільні компактні та настільні принтери для друку чеків.

Якщо ви не знаєте, який саме пристрій для друку чеків необхідний, то краще звернутися за допомогою до нашого експерта. Моделей принтерів чеків багато, і у всіх у них свій набір численних характеристик, який конкретно підібраний під той чи інший вид діяльності. Також слід врахувати, який вид витратного матеріалу буде використовуватися. Чекові принтери, що друкують на звичайній касовій стрічкі та папері, потребуватимуть заміни картриджів, а термопринтери для друку чеків та етикеток — у купівлі дорожчого термопаперу.

Купити принтери чеків у Києві та з доставкою по Україні.

Ми станемо для вас надійним партнером, який допомагає вести бізнес, оскільки інтернет-магазин SMC — це:

 • експертна допомога у виборі необхідного касового обладнання;
 • завжди вигідна ціна та великий вибір чекодрукуючих принтерів, а також широкий асортимент банківської техніки та аксесуарів;
 • постійна наявність якісних витратних матеріалів;
 • оновлення програмного забезпечення, сервісне обслуговування, прошивка;
 • гарантійний та післягарантійний ремонт;
 • первинне настроювання та навчання роботі на пристроях для друку чеків ваших співробітників або безкоштовна консультативна допомога онлайн;
 • репутація 16-річної бездоганної роботи.

Наш магазин, склад та офіс розташовані в центрі української столиці. Але купити принтери для друку касових чеків, аксесуари та витратні матеріали до них можна з будь-якого населеного пункту України, де є відділення Нової Пошти або Meest Express. У Києві можна замовити нашу кур'єрську доставку. Бажаючі оформити кредит можуть це зробити в Ощадкасі, Е-розстрочку, банках OTP та PUMB, а для клієнтів ПриватБанку доступні онлайн-опції Оплата частинами та Миттєва розстрочка.

Принтери чеків та обладнання, куплене в інтернет-магазині SUPER MONEY COUNTERS – це гарантія ефективної роботи каси та бухгалтерії вашого підприємства, комфортність роботи працівників та дотримання одного з базових стандартів обслуговування клієнтів.

Вгору