1
0
Рекомендуємо
Модель: 14720
Виробник: Bixolon
Відгуки:
1
Ціна
21 280 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Aztec, Data Matrix, GS1 Databar, MaxiCode, PDF417, QR code
Інтерфейси
USB, Bluetooth, Serial
Акумулятор
Li-ion, 2600 mAh
Габарити
143.0 x 138 x 66 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Data Matrix, GS1 Databar, MaxiCode, PDF417, QR code |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, Serial |
| Акумулятор | Li-ion, 2600 mAh |
| Габарити | 143.0 x 138 x 66 мм |
| Датчики | датчик закінчення паперу; датчик відкритої кришки |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів та логотипів |
| Електроживлення | 7,3 В Li-ion, 2600 мАг, Час зарядки акумулятора: до 4,0 годин EnergyStar сертифікат |
| Захист від падінь | витримує падіння з висоти 1,8 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Затискач для ременя, акумулятор, зарядний пристрій, шнур живлення, тестовий ролик чекової стрічки |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | з батареєю 530 г |
| Мова принтера | BXL / POS |
| Назва | Принтер чеків BIXOLON SPP-R410BK (Bluetooth) |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | 3 індикатора рівня заряду 2 індикатора статусу 2 кнопки управління |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чекова стрічка, термобумага |
| Умови зберігання | -30 ~ 70℃, при відносній вологості 10 ~ 80% |
| Умови роботи | -15 ~ 50℃ при відносній вологості 10 ~ 80% |
| Характеристики носія | Макс. ширина матеріалу: 112 мм Ширина паперу: 111,5±0,5 мм Макс. діаметр рулону: до 57 мм Товщина паперу: 0,07±0,003 мм |
| Швидкість друку | 90 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Літерно-цифровий: 95 Розширена графіка: 128 х 33 сторінки Міжнародний: 32 |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Купила цей принтер на мобільну точку продажу морозива. Коли ведеш торгівлю посеред вулиці касовий апарат встановити немає куди. А цей пристрій дуже компактний та зручний. Довго тримає заряд, має гарний набір функцій. Вдале рішення для дрібної торгівлі.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків BIXOLON SPP-R410BK (Bluetooth)
Ціна
21 280 грн