0
0
Рекомендуємо
Модель: ctp-cmp20bt
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
14 260 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, UPC-A, Codabar, Code 93, Code 128
2D-штрих-коди
PDF417
Інтерфейси
USB, RS-232, Bluetooth
Акумулятор
Li-іon; 7,4; 1800 мА-год; час зарядки - 2 год
Габарити
96x136x58 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, UPC-A, Codabar, Code 93, Code 128 |
| 2D-штрих-коди | PDF417 |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Bluetooth |
| Акумулятор | Li-іon; 7,4; 1800 мА-год; час зарядки - 2 год |
| Габарити | 96x136x58 мм |
| Датчики | Закінчення паперу Чорної мітки Відкриття кришки |
| Електроживлення | Зарядний пристрій: 100-240 В; 50/60 Гц; 8,4 В; 1200 мА |
| Захист від падінь | Витримує падіння з висоти до 1,2 м |
| Клас захисту | IP42 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Кодування | Alphanumeric Character, Extension Character18 codepages, 14 international characters |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор CMP-BA20, кліпса на пояс, зарядний пристрій CMP-AD20US, перехідник для євророзетки, кабель Serial, тестовий рулон термострічки, короткий посібник, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 442 г |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків Citizen CMP-20 (Bluetooth) |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows XP/Vista/7/8/OPOS/JavaPOS/POS для .NET/CUPS |
| Панель управління | Кнопки: електроживлення, подача паперу Індикатори: електроживлення, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –10...+50 °C Вологість: 10–95% |
| Умови роботи | Температура: +5...40 °C Вологість: 35–95% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 48 мм Ширина рулону: до 58 мм Товщина паперу: 65 мкм Діаметр втулки: 12,5 мм |
| Швидкість друку | 80 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | Кількість колонок Шрифт A: 32 Шрифт B: 42Розмір шрифту Шрифт A: 12×24 пікселів Шрифт B: 9×17 пікселів |
| Опції | Чохли та плечові ремені Додаткові акумулятори Зовнішня зарядка Кабель USB та Serial Пристрій зчитування магнітної смужки (заводська установка): стандарти ISO 7811/2, JIS; подвійна доріжка (1+2, 2+3), швидкість зчитування 10-15 см/с Пристрій зчитування IC |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Citizen CMP-20 (Bluetooth)
Ціна
14 260 грн