0
0
Рекомендуємо
Модель: 20557
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
4 370 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, CODE 39, ITF, CODEBAR, CODE 128, CODE 93
2D-штрих-коди
QR code, PDF417
Інтерфейси
USB, RS-232, Ethernet
Датчики
Відсутність паперу Застрягання паперу Відкрито кришку
Друк графіки
Підтримка растрового друку з різною щільністю і друк растрової графіки
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, CODE 39, ITF, CODEBAR, CODE 128, CODE 93 |
| 2D-штрих-коди | QR code, PDF417 |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Ethernet |
| Датчики | Відсутність паперу Застрягання паперу Відкрито кришку |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною щільністю і друк растрової графіки |
| Електроживлення | Вхідне: AC 100V ~ 240V, 50/60Hz Вихідне (блок живлення): DC 24V±5%, 2 A |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | RS232 кабель, USB кабель, Адаптер живлення, Короткий посібник користувача |
| Країна-виробник | Китай |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків HPRT TP80C (POS80G) |
| Підтримувані ОС | Драйвер: Windows XP, Vista, 7, 8, 10; Linux, Mac |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | 2 світлодіодні індикатори Кнопка FEED Кнопка POWER |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: -20°C~60°C, Відносна вологість: 10%~90% |
| Умови роботи | Температура: 0°C~45°C, Відносна вологість: 10%~85% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 83 мм. Ширина рулону - до 80 мм |
| Швидкість друку | 220 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Шрифт "А" : 12х24 Шрифт "B" : 9х17 Китайські: 24х24 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків HPRT TP80C (POS80G)
Ціна
4 370 грн