0
0
Рекомендуємо
немає в наявності
Немає в наявності
Модель: 21362
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
30 400 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC / EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB
2D-штрих-коди
Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39
Акумулятор
7,3 В, літій-іонний, 2850 мАг (номінал), що перезаряджається
Габарити
92.9 x 168.2 x 69.2 мм
Датчики
Закінчення паперу (відбиваючий), Відкритої кришки (механічний), Чорна мітка, Просвітний, Тактчик отделителя
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC / EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39 |
| Акумулятор | 7,3 В, літій-іонний, 2850 мАг (номінал), що перезаряджається |
| Габарити | 92.9 x 168.2 x 69.2 мм |
| Датчики | Закінчення паперу (відбиваючий), Відкритої кришки (механічний), Чорна мітка, Просвітний, Тактчик отделителя |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Захист від падінь | витримує багаторазові падіння з висоти 2,1 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Ремінь, Акумулятор, SMPS, Шнур живлення, |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 600 г |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z™, BPL-C™, BXL / POS |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon XM7-20iWK (Bluetooth, Wi-Fi та MFi) |
| Підтримувані ОС | Android / iOS / Windows SDK, Linux SDK, Chrome SDK, Xamarin SDK, Cordova |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | Кнопка Power, протягування носія, кнопка підтвердження, кнопка "Назад" |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Етикетка без підкладки Етикетка з перфорацією Безперервна стрічка |
| Умови зберігання | Температура: -15 ~ 50℃ Вологість: -30 ~ 70℃ |
| Умови роботи | Температура: -15 ~ 50℃ Вологість: 10 ~ 80% |
| Характеристики носія | Ширина: 25~58 мм Діаметр втулки: до 57 мм Товщина: 0.07 ~ 0.19 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 58 |
| Шрифти | 10 SLCS / One SLCS / 16 BPL-Z™ / One BPL-Z™ / 7 BPL-C™ / 23 Code Page /Поддержка Юникод (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Гарантія | 36 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Bixolon XM7-20iWK (Bluetooth, Wi-Fi та MFi)
Ціна
30 400 грн