0
0
Рекомендуємо
немає в наявності
Немає в наявності
Модель: 18046
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
0 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
EAN, UPC, Interleaved 2-of-5, ISBN, Code 39, Code 128
2D-штрих-коди
PDF417
Інтерфейси
USB
Габарити
ШхВхГ: 105х65х145 мм
Датчики
Тактчик наявності/відсутності паперу Тактчик швидкого закінчення паперу Тактчик застрягання паперу Тактчик відбиває (чорна мітка)
Характеристики
| 1D-штрих-код | EAN, UPC, Interleaved 2-of-5, ISBN, Code 39, Code 128 |
| 2D-штрих-коди | PDF417 |
| Інтерфейси | USB |
| Габарити | ШхВхГ: 105х65х145 мм |
| Датчики | Тактчик наявності/відсутності паперу Тактчик швидкого закінчення паперу Тактчик застрягання паперу Тактчик відбиває (чорна мітка) |
| Довжина друку, мм | 600 мм |
| Друк графіки | Логотипи та BMP-файли |
| Електроживлення | 24 Постійний струм +/- 5% в середньому 2А при друку |
| Клас принтера | Вбудований |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,1 кг |
| Назва | Принтер чеків Zebra TTP2010 (01971-000) |
| Підтримувані ОС | Windows 2000, XP Server 2003 и OPOS |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чекова стрічка |
| Умови зберігання | Температура: від -10°С до 50°С Вологість: від 10% до 95%, без утворення конденсату |
| Умови роботи | Температура: від -10°C до 50° C Вологість: від 10% до 95%, без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Zebra TTP2010 (01971-000)
Ціна
0 грн