0
0
Рекомендуємо
Модель: cts4000usbbk
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
10 178 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A/E, JAN(EAN)-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128
2D-штрих-коди
PDF417, QR (Label type only)
Інтерфейси
USB, RS-232, LPT
Габарити
177x213x147 мм
Датчики
Відкриття кришки Відсутності паперу Закінчення паперу Звукове сповіщення про помилки тощо.
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A/E, JAN(EAN)-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128 |
| 2D-штрих-коди | PDF417, QR (Label type only) |
| Інтерфейси | USB, RS-232, LPT |
| Габарити | 177x213x147 мм |
| Датчики | Відкриття кришки Відсутності паперу Закінчення паперу Звукове сповіщення про помилки тощо. |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки (384 KB флеш-пам'яті) |
| Електроживлення | Змінний струм: 100-240 В, 50/60 Гц, 150 В-Постійний струм на виході: 2 А; 24 В±7% Потужність, що споживається: 70 Вт (нормальний друк) |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Alphanumeric, international, PC437, 850, 852, 857, 858, 860, 863, 864, 865, 866, Katakana, WPC1252, Thai code 18 |
| Комплект поставки | Принтер, адаптер змінного струму, тестовий рулон термострічки, перегородка для паперового відсіку, гвинт, короткий посібник, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 2,3 кг |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків Citizen CT-S4000 |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/2003 Server/OPOS 1.8/CUPS |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Індикатори: електроживлення, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 10–90% |
| Умови роботи | Температура: +5...45 °C Вологість: 10–90% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 102 мм Ширина рулону: 80/82,5/112 мм Товщина паперу: 0,065–0,15 мм |
| Швидкість друку | 150 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72, 82.5, 104 |
| Шрифти | Кількість колонок Папір 112 мм: шрифт A - 69 колонок, шрифт B - 92 колонки, шрифт C - 104 колонки Папір 82,5 мм: шрифт A - 55 колонок, шрифт B - 73 колонки, шрифт C - 82 колонки Папір 8 48 колонки, шрифт B - 64 колонки, шрифт C - 72 колонки |
| Опції | Тактчик чорної мітки |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Citizen CT-S4000
Ціна
10 178 грн