0
0
Рекомендуємо
Модель: ctp-cts601
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
9 900 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A/E, JAN(EAN)-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128
2D-штрих-коди
PDF417, QR
Інтерфейси
USB, RS-232, Ethernet, Wi-Fi, LPT
Габарити
145x192x148 мм (з вбудованим адаптером змінного струму) 145х192х120 мм
Друк графіки
Підтримка шрифтів, графіки (384 KB флеш-пам'яті)
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A/E, JAN(EAN)-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128 |
| 2D-штрих-коди | PDF417, QR |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Ethernet, Wi-Fi, LPT |
| Габарити | 145x192x148 мм (з вбудованим адаптером змінного струму) 145х192х120 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки (384 KB флеш-пам'яті) |
| Електроживлення | Змінний струм: 100-240 В, 50/60 Гц, 150 В-А Постійний струм на виході: 24 В; 2,1 А |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Alphanumeric, International, PC437/850/852/857/858/860/863/864/865/866/WPC1252/Katakana/Thai code 18 |
| Комплект поставки | Принтер, адаптер змінного струму, заглушка для інтерфейсного слота, заглушка для вимикача електроживлення, тестовий рулон термострічки, USB-кабель (для моделі з USB-портом), короткий посібник, CD |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 2 кг (со встроенным адаптером переменного тока) 1,6 кг |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків Citizen CT-S601 |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/2003 Server/OPOS/Java POS/CUPS |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Індикатори: електроживлення, папір, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 10–90% |
| Умови роботи | Температура: +5...45 °C Вологість: 10–90% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 83 мм Ширина рулону: 58/60/80/83 мм Товщина паперу: 0,065-0,075 мм Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Ширина друку, мм | 45, 48, 48.75, 52.5, 54, 54.5, 56, 64, 68.25, 72 |
| Шрифти | Кількість колонок Папір 83 мм: шрифт A - 53 колонки, шрифт B - 71 колонка, шрифт C - 80 колонок Папір 80 мм: шрифт A - 48 колонок, шрифт B - 64 колонки, шрифт C - 72 колонки Папір 60 мм: шрифт - 36 колонок, шрифт B - 48 колонок, шрифт C - 54 колонки |
| Опції | Порти USB, USB-хаб, RS-232, IEEE 1284, Ethernet (стандарт), Ethernet (мультифункциональний), Powered USB |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Citizen CT-S601
Ціна
9 900 грн