0
0
Рекомендуємо
Модель: ctp-cmp30
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
13 750 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, UPC-A, Codabar, Code 93, Code 128
2D-штрих-коди
PDF417, MAXICode
Інтерфейси
USB, RS-232, Wi-Fi
Акумулятор
Li-іon; 7,4; 2200 мА-год; час зарядки - 2,5 год Ресурс: 1,5 год безперервного друку (або 162 м); 24 год у режимі очікування
Габарити
120x152x70 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, UPC-A, Codabar, Code 93, Code 128 |
| 2D-штрих-коди | PDF417, MAXICode |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Wi-Fi |
| Акумулятор | Li-іon; 7,4; 2200 мА-год; час зарядки - 2,5 год Ресурс: 1,5 год безперервного друку (або 162 м); 24 год у режимі очікування |
| Габарити | 120x152x70 мм |
| Датчики | Закінчення паперу Чорної мітки Відкриття кришки |
| Електроживлення | Зарядний пристрій: 100-240 В; 50-60 Гц; 8,4 В; 800-1 200 мА |
| Захист від падінь | Витримує падіння з висоти до 1,2 м |
| Клас захисту | IP42 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Кодування | Alphanumeric Character, Extension Character 18 codepages, 14 international characters |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор CMP-BA30, кліпса на пояс, зарядний мережевий пристрій CMP-AD20US, перехідник для євророзетки, кабель Serial, тестовий рулон термострічки, короткий посібник, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 630 г |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS, CPCL |
| Назва | Принтер чеків Citizen CMP-30 (Wi-Fi) |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows XP/Vista/7/8/OPOS/JavaPOS/POS для .NET/CUPS |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Індикатори: електроживлення, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 10–95% |
| Умови роботи | Температура: –10...+50 °C Вологість: 35–95% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 56 мм. Ширина рулону: 25–80 мм. Товщина паперу: 0,06–0,09 мм. Діаметр втулки: 12,5 мм. |
| Швидкість друку | 100 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Кількість колонок Шрифт A: 48 Шрифт B: 64 Розмір шрифту Шрифт A: 12×24 пікселів Шрифт B: 9×17 пікселів |
| Опції | Чохли та плечові ремені Додаткові акумулятори Зовнішня зарядка Кабель USB та Serial Пристрій для зчитування магнітної смужки (заводська установка): стандарти ISO 7811/2, JIS; подвійна доріжка (1+2, 2+3), швидкість зчитування 10-15 см/с |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Citizen CMP-30 (Wi-Fi)
Ціна
13 750 грн