0
0
Рекомендуємо
Модель: 16428
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
14 288 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Coda Bar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Data Matrix, GS1-128, GS1 DataBar Stacked/ Omnidirectional / Truncated / Limited / Expanded, PDF417, QR code
Інтерфейси
USB, Ethernet
Габарити
147 x 200 x 148 мм
Датчики
Відсутність паперу Закінчення паперу Відкрито кришку
Характеристики
| 1D-штрих-код | Coda Bar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, GS1-128, GS1 DataBar Stacked/ Omnidirectional / Truncated / Limited / Expanded, PDF417, QR code |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Габарити | 147 x 200 x 148 мм |
| Датчики | Відсутність паперу Закінчення паперу Відкрито кришку |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, формати та логотипи |
| Електроживлення | Зовнішній адаптер живлення: 100-240V, 50/60Hz |
| Клас принтера | Настільний |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 1,56 кг |
| Мова принтера | BXL / POS |
| Назва | Принтер чеків Bixolon SRP-380 COEK (USB+Ethernet) |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows Driver, OPOS/JPOS Driver, Linux/Mac CUPS Driver, Virtual COM USB/Ethernet Driver, Utility Program SDK: Android/iOS/Windows SDK, Linux SDK, Windows Runtime SDK, Xamarin SDK, Chrome SDK, Cordova Plugin Програми : mPrint App (iOS |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ, Буфер користувача 12 КБ |
| Панель управління | Кнопка FEED 3 індикатора стану |
| Роздільна здатність | 180 dpi (7 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чекова стрічка |
| Умови зберігання | Температура: -20 ~ 60 ℃ (-4 ~ 140 ℉) Відносна вологість: 10 ~ 90% |
| Умови роботи | Температура: 0 ~ 40 ℃ (32 ~ 104 ℉) Відносна вологість: 10 ~ 80% |
| Характеристики носія | Ширина 80/58 мм Діаметр рулону До 83 мм Товщина носія 0,05 ~ 0,08 мм |
| Швидкість друку | 350 мм/с |
| Ширина друку, мм | 80 |
| Шрифти | Font A: 12 x 24 Font B: 9 x 17 Font C: 9 x 24 KOR, CHN, JPN: 24 x 24 Font A: 42 Font B, C: 56 KOR, CHN, JPN: 21 Набори символів: Буквенно-цифровий : 95 Розширена графіка: 128 х 35 сторінок Міжнародний: 32 Юнікод: UTF-8, UTF-16, UTF-32 |
| Опції | Зовнішній зумер, B-Melodist, USB-кабель A-B 1,8 м, Живлення від USB 0,5 м, Живлення від USB 1,2 м |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Bixolon SRP-380 COEK (USB+Ethernet)
Ціна
14 288 грн