0
0
Рекомендуємо
Модель: cts310iixeebx
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
5 742 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A/E, JAN-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, GS1 Databar
2D-штрих-коди
PDF417, QR
Інтерфейси
USB, Ethernet
Габарити
140x195x132 мм
Датчики
Відкриття кришки Відсутність паперу
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A/E, JAN-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, GS1 Databar |
| 2D-штрих-коди | PDF417, QR |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Габарити | 140x195x132 мм |
| Датчики | Відкриття кришки Відсутність паперу |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки (384 KB флеш-пам'яті) |
| Електроживлення | Змінний струм: 100-240 В, 50-60 Гц, 150 В-АП споживана потужність: 32 Вт (нормальний друк), 0,6 Вт (режим енергозбереження), 0,18 Вт (режим енергозбереження USB) |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Alphanumeric, international, PC437, 850, 852, 857, 858, 860, 863, 864, 865, 866, Katakana, WPC1252, Thai code 18 |
| Комплект поставки | Принтер, адаптер змінного струму, заглушка на силовий перемикач, кабель USB, тестовий рулон термострічки, настінне кріплення, гумові підкладки (4 шт.), Перегородка для паперового відсіку, короткий посібник, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 1,9 кг |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків Citizen CT-S310II (USB + Ethernet) |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows 2000/XP/Vista/7 32 bit/64 bit/OPOS/JavaPOS/POS для .NET/CUPS |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Індикатори: електроживлення, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 10–90% |
| Умови роботи | Температура: +5...45 °C Вологість: 10–90% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 83 мм. Ширина рулону: 58/80 мм. Товщина паперу: 65–75 мкм (втулка 12 мм)/75–85 мкм (втулка 25,4 мм) |
| Швидкість друку | 160 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48, 72 |
| Шрифти | Кількість колонок Папір 80 мм: шрифт A - 48 колонок, шрифт B - 64 колонки, шрифт C - 72 колонки Папір 58 мм: шрифт A - 35/32 колонки, шрифт B - 46/42 колонки, шрифт C - 52/48 колон : 1,50×3,00 мм (12×24 пікселів) Шрифт B: 1,13×3,00 мм (9 |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Citizen CT-S310II (USB + Ethernet)
Ціна
5 742 грн