0
0
Рекомендуємо
Модель: 9554
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
10 944 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, Codebar, Code 128, Code 93
2D-штрих-коди
QR
Інтерфейси
USB, RS-232, Bluetooth
Акумулятор
1 500 мА-ч, 7,4 В, Li-ion
Габарити
102,5x110x50 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, Codebar, Code 128, Code 93 |
| 2D-штрих-коди | QR |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Bluetooth |
| Акумулятор | 1 500 мА-ч, 7,4 В, Li-ion |
| Габарити | 102,5x110x50 мм |
| Датчики | Закінчення паперу, відкриття кришки |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною роздільною здатністю і друк растрової графіки (макс. розмір растрової графіки - 40 КБ, загальний розмір - 64 КБ) |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В, 50-60 Гц Вихід: 12 В, 1 А |
| Захист від падінь | 1,5 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер у чохлі, акумуляторна батарея, блок живлення 12 В/1 А, кабель miniUSB, рулон термопаперу, кліпса-тримач, перехідник (2 шт.), CD з драйверами |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,325 кг (без паперу) |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків HPRT MPT3 |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/7/8/Linux SDK: WinCE, Win Mobile, Android, IOS |
| Панель управління | LED-індикатори: живлення (червоний), помилка (синій) |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чековий термопапір |
| Умови зберігання | Температура: –20...+70 °C Вологість: 5...95% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C Вологість: 20...85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина бумаги: 80 мм Толщина бумаги: 0,05–0,12 мм Диаметр рулона: до 40 мм Диаметр втулки: 12,5 мм |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Китайські: GBK 16x16, 24x24 пікселів Буквенно-цифрові: ASCII 8x16, 12x24 пікселів Користувальницькі Кодування: 46 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків HPRT MPT3
Ціна
10 944 грн