0
0
Рекомендуємо
Модель: 9556
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
0 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, Codebar, Code 128, Code 93
2D-штрих-коди
QR
Інтерфейси
USB, RS-232, Bluetooth
Акумулятор
1 450 мА-ч; 7,4 В; Li-pol
Габарити
132x92x53 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, Code 39, ITF, Codebar, Code 128, Code 93 |
| 2D-штрих-коди | QR |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Bluetooth |
| Акумулятор | 1 450 мА-ч; 7,4 В; Li-pol |
| Габарити | 132x92x53 мм |
| Датчики | Закінчення паперу |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною роздільною здатністю і друк растрової графіки (макс. розмір растрової графіки - 40 КБ, загальний розмір - 76 КБ) |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В, 50-60 Гц Вихід: 12 В; 0,5 А |
| Захист від падінь | 1,2 м |
| Клас захисту | IP43 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,360 кг (без паперу) |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер чеків HPRT MLP2 |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/7/8 SDK: WinCE, Win Mobile, Android, IOS |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/16 МБ FlashROM |
| Панель управління | LED-індикатори: живлення (червоний), помилка (синій) |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чековий термопапір/термоетикетка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+70 °C Вологість: 5...95% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C Вологість: 20...85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина паперу: 58 мм. Товщина паперу: 0,06–0,09 мм. Діаметр рулону: до 40 мм. Діаметр втулки: 12,5 мм. |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | Китайські: GBK 16x16, 24x24 пікселів Буквенно-цифрові: ASCII 8x16, 12x24 пікселів Користувальницькі Кодування: 46 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків HPRT MLP2
Ціна
0 грн