0
0
Рекомендуємо
Модель: 14656
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
12 160 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A, UPC-E, JAN/EAN8, JAN/EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93
2D-штрих-коди
QR code, PDF417
Інтерфейси
Bluetooth, microUSB
Акумулятор
1300 мАч / 7.4 В, Li-ion
Габарити
138,8 (Д) x 106,3 (Ш) x 61,2(В) мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, JAN/EAN8, JAN/EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93 |
| 2D-штрих-коди | QR code, PDF417 |
| Інтерфейси | Bluetooth, microUSB |
| Акумулятор | 1300 мАч / 7.4 В, Li-ion |
| Габарити | 138,8 (Д) x 106,3 (Ш) x 61,2(В) мм |
| Датчики | Тактчик наявності паперу, датчик відкритої кришки, датчик чорної мітки, датчик на розрив, датчик визначення етикетки |
| Друк графіки | Підтримка друку растрового зображення різної щільності та користувальницького растрового друку |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В Вихід: 5В / 1А |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер, USB кабель, Блок живлення, Акумулятор, Рулон паперу, Кліпса на пояс, Короткий посібник користувача, CD диск |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 475,8 г (без рулону паперу) |
| Назва | Принтер чеків HPRT HM-E300 (червоний) |
| Підтримувані ОС | Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / Linux / MAC OS |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/64 МБ FlashROM |
| Панель управління | Живлення: Зелений LED Помилка: Червоний LED |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова стрічка, папір з чорними мітками, етикетка без підкладки, етикетка з розривами |
| Умови зберігання | -30°C~60°C, 5%~95% О.В. |
| Умови роботи | Робоча температура: -5°C … +50°C Вологість: 25 - 85% |
| Характеристики носія | Ширина паперу: 58 мм Товщина паперу: 0.053 ~ 0.1 мм Діаметр рулону: 40 мм Завантаження: Механізм легкого завантаження |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | Літерно-цифрові: FONT A 12×24; FONT B 8×16; CHN 24×24; 16×16 Кодування: 48 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків HPRT HM-E300 (червоний)
Ціна
12 160 грн