0
0
Рекомендуємо
Модель: 9552
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
6 460 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93
2D-штрих-коди
QR code
Інтерфейси
USB, RS-232, Bluetooth
Акумулятор
Акумулятор 1500 мАг / 7.4 В Li-ion акумулятор
Габарити
102.5(Д) x 75(Ш) x 45(В) мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93 |
| 2D-штрих-коди | QR code |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Bluetooth |
| Акумулятор | Акумулятор 1500 мАг / 7.4 В Li-ion акумулятор |
| Габарити | 102.5(Д) x 75(Ш) x 45(В) мм |
| Датчики | Сенсор закінчення паперу |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною щільністю і друк растрової графіки. (Макс. Розмір растрової графіки - 40 КБ, загальний розмір - 120 КБ) |
| Електроживлення | Вхід. 100 В – 240 В Вихід. 12 В/0,5 А |
| Захист від падінь | Витримує падіння з висоти 1,2 м |
| Клас принтера | Мобільний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 279 г (без витратних матеріалів) |
| Назва | Принтер чеків HPRT MPT2 (Bluetooth+USB+RS232) |
| Підтримувані ОС | Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / POSReady / Linux / OPOS |
| Пам'ять | 16 МБ FlashROM |
| Панель управління | Червоний LED Помилка Синій LED |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чековий термопапір |
| Умови роботи | -5°C~50°C, 25%~80% О.В. |
| Характеристики носія | Ширина паперу: 58 мм Товщина паперу: 0.056~0.1 мм Діаметр рулону: 40 мм |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | Китайські: GBK 16x16, 24x24 пікселів Буквенно-цифрові: ASCII 8x16, 12x24 пікселів Користувальницькі Кодування: 46 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків HPRT MPT2 (Bluetooth+USB+RS232)
Ціна
6 460 грн