0
0
Рекомендуємо
Модель: 11609
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
17 765 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
Aztec, Data Matrix, GS1 Databar, MaxiCode, PDF417, QR
Інтерфейси
USB, Wi-Fi
Акумулятор
Li-ion; 7,4 В; 2 600 мА-ч
Габарити
147x171,4x66,7 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Data Matrix, GS1 Databar, MaxiCode, PDF417, QR |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Акумулятор | Li-ion; 7,4 В; 2 600 мА-ч |
| Габарити | 147x171,4x66,7 мм |
| Датчики | Відкриття кришки Відсутність паперу |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Електроживлення | Автономність: 24 год на реж. очікування. Повний заряд - 4 год |
| Захист від падінь | 1,8 м |
| Клас захисту | IP43 (IP54 із захисним чохлом) |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор, блок живлення, мережевий шнур, кліпса кріплення принтера, тестовий рулон термострічки, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | Вага: 0,697 кг (з батареєю) |
| Мова принтера | Емуляція BXL/POS |
| Назва | Принтер чеків Bixolon SPP-R400WK (Wi-Fi + USB) |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows, OPOS, JPOS, Linux CUPS SDK: iOS, Android, Windows, Symbian |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/32 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки: Мережа, Подача паперу. Індикатори: стан акумулятора (синій/червоний), помилка, робота по Bluetooth |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка Термоетикетка без підкладки |
| Умови зберігання | Температура: –30...+70 °C Вологість: 10...80% |
| Умови роботи | Температура: –15…+50 °C. Вологість: 10...80% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 57 мм. Ширина рулону - до 112 мм. |
| Швидкість друку | 80 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Font A: 12×24 (32 знаки на рядок), Font B: 9×17 (42 знаки на рядок), Font C: 9×24 (42 знаки на рядок) |
| Опції | Зчитувач карт, кліпса для ременя, захисний чохол, база для зарядки, чохол для запасної батареї, чохол з ременем на плече, зарядний пристрій на 4 акумулятори, автомобільна зарядка, автомобільний тримач для принтера |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Bixolon SPP-R400WK (Wi-Fi + USB)
Ціна
17 765 грн