0
0
Рекомендуємо
Модель: 3995
Виробник: Argox
Відгуки:
0
Ціна
6 050 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39 (стандарт/з перевірочним знаком), Code 93 Interleaved 2of 5, EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 Auto, UPC /EAN-Extension, Plessey
2D-штрих-коди
MaxiCode, PDF417, Data Matrix (только ECC 200), QR code, Composite codes
Інтерфейси
USB, RS-232, Bluetooth
Акумулятор
7.4 В, 2200mAh Li-ion У режимі роботи: 8 годин У режимі очікування: 14 годин
Габарити
106x70x153 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39 (стандарт/з перевірочним знаком), Code 93 Interleaved 2of 5, EAN-8, EAN-13, UPC-A, UPC-E, Postnet, Codabar, Code 128 subset A/B/C, Code 128 Auto, UPC /EAN-Extension, Plessey |
| 2D-штрих-коди | MaxiCode, PDF417, Data Matrix (только ECC 200), QR code, Composite codes |
| Інтерфейси | USB, RS-232, Bluetooth |
| Акумулятор | 7.4 В, 2200mAh Li-ion У режимі роботи: 8 годин У режимі очікування: 14 годин |
| Габарити | 106x70x153 мм |
| Датчики | Тактчик розриву етикетки; Тактчик чорної мітки; Тактчик відкриття кришки; Тактчик закінчення паперу |
| Довжина друку, мм | 1016 мм |
| Друк графіки | GRF, Hex и GDI |
| Електроживлення | Блок живлення: Вхід. 100-240 В, 50-60 Гц Вихід. 9, 1,56 A |
| Захист від падінь | Падіння з висоти 1,5 метра |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор, блок живлення, інструкція з експлуатації |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,670 кг (включаючи рулон паперу та акумулятор) |
| Мова принтера | Емуляція PPLZ |
| Назва | Принтер чеків Argox AME-3230B |
| Підтримувані ОС | Win CE. NET, Pocket PC, Windows Mobile, Windows XP/Vista/7 |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки: Увімкнення, подача носія; Індикатори: живлення, батарея, наявність паперу, підключення |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чекова стрічка, термоетикетка (індикація по чорній мітці та на просвіт) |
| Умови зберігання | -20°C~60°C |
| Умови роботи | -10°C ~ +50°C |
| Характеристики носія | Ширина паперу: 57,5 мм, 78 мм. Товщина етикетки: до 0,15 мм Макс. діаметр рулону: 57 мм Діаметр втулки: 10,2 ~ 25,4 мм |
| Швидкість друку | 75 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Вбудовані набори шрифтів. Можливість друку Windows True Type шрифтів |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків Argox AME-3230B
Ціна
6 050 грн