0
0
Рекомендуємо
Модель: 3077
Виробник: LABAU
Відгуки:
0
Ціна
4 400 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
Інтерфейси
USB, Ethernet
Габарити
120(Ш) x 170(Д) x 85(В) мм
Датчики
Відбиваючий датчик, що настроюється; 2 фіксованих центрально розташованих передавальні датчики
Електроживлення
12 В (Блок живлення)
Клас принтера
Настільний
Характеристики
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Габарити | 120(Ш) x 170(Д) x 85(В) мм |
| Датчики | Відбиваючий датчик, що настроюється; 2 фіксованих центрально розташованих передавальні датчики |
| Електроживлення | 12 В (Блок живлення) |
| Клас принтера | Настільний |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 0,85 кг |
| Назва | Принтер чеків LABAU S-320 (Ethernet) з обрізувачем |
| Підтримувані ОС | Windows, Opos, Jpos, Linux CUPS, Mac, Android |
| Пам'ять | 80 КБ |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термопапір, чековий папір |
| Умови зберігання | від -10 °C до 50 °C |
| Умови роботи | від 5 °C до 45 °C |
| Характеристики носія | Ширина: 57 мм Діаметр: 60 мм (макс.) Товщина: 0,065 - 0,075 мм |
| Швидкість друку | 75 мм/с |
| Шрифти | Алфавітно-цифрових: 95; міжнародних: 32; внутрішні графічні; Traditional/ Simplified Chinese, Japanese, Kanji символи |
| Опції | Вбудований обрізувач |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер чеків LABAU S-320 (Ethernet) з обрізувачем
Ціна
4 400 грн