0
0
Рекомендуємо
Модель: 18367
Виробник: GoDEX
Відгуки:
0
Ціна
13 063 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39; Code 93; EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A; UPC-E; UPC-A та UPC-E з 2- або 5-значними розширеннями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); EAN 12
2D-штрих-коди
PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock F; TLC 39
Габарити
285 x 171 x 226 мм (ДxВxШ)
Датчики
Відбиваючий датчик, що настроюється (повна ширина); фіксований просвітний датчик (розташований по центру)
Довжина друку, мм
4 - 762 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A; UPC-E; UPC-A та UPC-E з 2- або 5-значними розширеннями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); EAN 12 |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock F; TLC 39 |
| Габарити | 285 x 171 x 226 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відбиваючий датчик, що настроюється (повна ширина); фіксований просвітний датчик (розташований по центру) |
| Довжина друку, мм | 4 - 762 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, кабель живлення, кабель USB, LPT кабель, тестовий рулон риббона, тестовий рулон етикетки, інструкція швидкої установки, CD з драйвером. |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 2,5 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX G530 UP |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8/10/Server 2003/Server 2008/Server 2012, Mac, Linux. DLL: Win CE, .NET, Andriod, Windows Mobile, Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Windows 8.1/Windows 10 |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/8 МБ FlashROM |
| Панель управління | Два двокольорові LED-індикатори (готовність та статус) Багатофункціональна кнопка FEED |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4-118 мм Товщина: 0,06-0,25 мм Діаметр рулону: до 5" (127 мм) Діаметр втулки: 1"(25,4 мм), 1,5"(38,1 мм), 3"(76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 300 м. Ширина: 30–110 мм. Діаметр рулону: до 2,67" (68 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 105.7 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти: Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueTy |
| Опції | Обрізувач Віддільник етикеток Зовнішній розмотувач етикеток Зовнішній смотчик етикеток |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток GoDEX G530 UP
Ціна
13 063 грн