Промисловий термотрансферний принтер Honeywell PM43A етикеток та чеків з розширеними функціями та годинником реального часу. Розроблено спеціально для забезпечення максимально тривалого безвідмовної роботи. Пристрій застосовується на складах, у супермаркетах, поштових відділеннях, кур'єрських фірмах, кондитерських фабриках і навіть аптеках. Завдяки технології Precision Print навіть найменші штрих-коди та зображення будуть надруковані з високою точністю.
Швидкість друку при роздільній здатності 203 dpi становить 300 мм/с. Оснащені надійним захистом від злому через мережу. Зручний сенсорний екран з інтерфейсом із 10 найпопулярнішими мовами створюють додаткову гнучкість для інтеграції PM43 у робоче середовище. Програми Inprinter, розроблені мовою Honeywell C# для принтерів, дозволяють безпосередньо керувати іншими пристроями - сканерами, вагами, клавіатурою та іншими периферійними пристроями без необхідності підключення комп'ютера.
Вбудовані повідомлення, підказки та датчики (чорної мітки, прозорості, кінця етикетки та риббона) дозволяють значно скоротити час на навчання персоналу, а також заощадити кошти на інженерному обслуговуванні. Принтер оснащений вбудованою карткою, підтримує протокол IPv6.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Підтримуються всі основні лінійні штрих-коди |
| 2D-штрих-коди | Підтримуються всі основні двовимірні штрих-коди. |
| Габарити | 483 × 295 × 284 мм |
| Датчики | Тактчик зазору (на просвіт) Тактчик відбиває (чорна мітка) |
| Довжина друку, мм | 4800 мм |
| Друк графіки | Підтримка форматів PCX, PNG, GIF та BMP Пакет створення етикеток підтримує інші формати. |
| Електроживлення | 100-240 У перем. струму, 45-65 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 15,82 кг |
| Мова принтера | IPL, DP, ZSim2 (ZPL-II), DSim (DPL) XML-орієнтовані для SAP® AII та Oracle® WMS |
| Назва | Принтер етикеток Honeywell PM43A USB+Ethernet (PM43A11000000202) |
| Пам'ять | 128 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Тип носія: безперервна стрічка, папір для бірок Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) |
| Тип риббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Умови зберігання | Температура: від −20 до +70 °C Вологість: 20–80 % (без конденсації) |
| Умови роботи | Температура: від 5 до +40 °C Вологість: 20–80 % (без конденсації) |
| Характеристики носія | Ширина: 19-114 мм Діаметр втулки: 25 мм Зовнішній діаметр рулону: 19-68 мм Товщина носія: 0,0762-0,264 мм |
| Характеристики риббону | Довжина: (450 м Діаметр втулки: 25 мм. Зовнішній діаметр рулону: 61-80 мм.) |
| Швидкість друку | 300 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | Набір шрифтів Monotype Нелатинські шрифти доступні через WTLE |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок