Виконуйте критично важливі операції за допомогою надійного принтера Zebra ZT411 із суцільнометалевим корпусом. Маючи передові технології, в тому числі великий кольоровий сенсорний дисплей і універсальні можливості підключення, цей принтер виводить продуктивність на новий рівень і легко адаптується до ваших потреб. Інтуїтивно зрозумілі для інтеграції та експлуатації, вони оснащені програмним забезпеченням Zebra Print DNA на базі Link-OS, яке забезпечує неперевершений інтелект та інновації для покращеної продуктивності та спрощеного віддаленого керування. Проста інтеграція за допомогою командних мов ZPL, EPL.
Доступний у роздільній здатності 203dpi та 4" ширині друку, ZT411 ідеально підходить для широкого спектру застосувань. Купуйте все необхідне сьогодні і додайте нові функції завтра з можливістю встановлення в будь-яких умовах.
Набір інтерфейсів включає послідовний порт, Ethernet, USB, подвійний USB-хост і Bluetooth 4.1. Опціонально доступні дводіапазонні 802.11ac Wi-Fi/Bluetooth 4.1 та Bluetooth для швидкого та надійного з'єднання. Два відкриті медіа-слоти дозволяють додати Parallel та багато іншого.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, A / B / C and UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2- or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar and Planet Code |
| 2D-штрих-коди | Codablock, PDF417, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14, Aztec |
| Габарити | 324х269х495 мм |
| Датчики | Тактчик зазору (на просвіт) рухомий Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий |
| Довжина друку, мм | 3998 мм |
| Електроживлення | Джерело живлення: автовизначення (PFC відповідає) 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц • ENERGY STAR сертифікат • Сертифікати: IEC 60950, EN 55022 Клас B, EN 55024, EN 61000-3-2, EN 6 • Маркування продукту: cTUVus, маркування CE, FCC-B, ICES- |
| Клас принтера | Промисловий |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 16,33 кг |
| Мова принтера | ZPL II, EPL, EPL2, ZPL, ZPL II |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZT411 (ZT41142-T0E0000Z) |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM/512 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопка Pause, Feed, Cancel. 4,3 дюймовий кольоровий сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим меню для зручного керування пристроєм |
| Процесор | ARM Cortex A7 |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка з розривом, етикетка із чорною міткою, етикетка з перфорацією, безперервна стрічка. Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) |
| Умови зберігання | Температура: -40º до 60ºC Вологість: 5% до 85% |
| Умови роботи | Температура: 5º до 40ºC Вологість: 20% до 85%, без конденсату |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4-114 мм Діаметр втулки: 76 мм Зовнішній діаметр рулону: 203 мм Товщина носія: 0,058-0,25 мм |
| Характеристики риббону | Ширина: 51-110 мм Довжина: до 450 м Діаметр втулки: 25,4 мм Зовнішній діаметр рулону: 81,3 мм Тип намотки: зовнішня |
| Швидкість друку | 356 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок