Мобільний принтер етикеток HPRT HM-Z3 - простий і легкий в управлінні пристрій. Ергономічний корпус із прогумованими вставками та високим рівнем захисту IP54 надає пристрою можливість експлуатуватися в складних робочих умовах. Бездротовий зв'язок здійснюється завдяки подвійному інтерфейсу Bluetooth 3.0/4.0. Акумулятор високої ємності у 2000 мАг для заряду використовує широко поширений порт microUSB і здатний отримувати живлення від зовнішніх пристроїв (PowerBank, ноутбук, автомобільний ЗП тощо). Пристрій оснащується спеціальними сенсорами для правильного і точного друку етикетки. HM-Z3 може працювати і з термострічкою для друку чеків. Вбудований дисплей інформує користувача про стан приладу, з'єднання, його рівень заряду і тип використовуваного матеріалу.
Представлена модель принтера є найбюджетнішим рішенням у своєму класі, володіючи водночас усіма потрібними характеристиками для роздрукування термоетикетки на виїзді, складах та інших сферах застосування, що вимагають автономності.
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A, UPC-E, JAN/EAN8, JAN/EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93 |
| 2D-штрих-коди | QR code, PDF417 |
| Акумулятор | Li-ion 2000mAh/7.4V |
| Габарити | 109 x 108 x 51.2 мм |
| Датчики | Чорна мітка Відкрита кришка Відсутність носія |
| Друк графіки | Підтримка растрового друку з різною щільністю та користувальницький растровий друк |
| Електроживлення | DC 5V/1A |
| Захист від падінь | Витримує падіння з висоти до 1,5 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Адаптер живлення Кабель живлення/інтерфейсний Кліпса Тестовий ролик паперу Інструкція CD з драйвером |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 372 г (з акумулятором) |
| Мова принтера | CPCL |
| Назва | Принтер етикеток HPRT HM-Z3 (Bluetooth+MicroUSB) |
| Підтримувані ОС | Windows XP/ 7/ 8/ 8.1/ 10 SDK: WinCE, Windows Mobile, Android |
| Пам'ять | 2 МБ SDRAM / 4 МБ FlashROM |
| Панель управління | 2 кнопки керування Монохромний OLED дисплей |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термоетикетка Чекова термострічка Термолента з чорною міткою |
| Умови зберігання | Температура: –20…+70 °C Вологість: 5–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: –2…+52 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 40 мм. Ширина рулону - до 80 мм. |
| Швидкість друку | 60 мм/с |
| Ширина друку, мм | 72 |
| Шрифти | Шрифт A: 12x24 Шрифт B: 8x16 Китайські: 24x24; 16x16 |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок