0
0
Рекомендуємо
Модель: z105slp
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
71 280 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
усі стандартні
2D-штрих-коди
усі стандартні
Габарити
393,7 х 1262 х 517,5 мм
Датчики
датчик прозорості (рухливий); датчик чорної мітки (фіксований по лівому краю)
Довжина друку, мм
Мін. Довжина друку: 18 мм, 13 мм (з роздільником), 38 мм (з обрізачем) Макс. Довжина друку: 991 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | усі стандартні |
| 2D-штрих-коди | усі стандартні |
| Габарити | 393,7 х 1262 х 517,5 мм |
| Датчики | датчик прозорості (рухливий); датчик чорної мітки (фіксований по лівому краю) |
| Довжина друку, мм | Мін. Довжина друку: 18 мм, 13 мм (з роздільником), 38 мм (з обрізачем) Макс. Довжина друку: 991 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 47 ~ 63 Гц, 121 Вт |
| Клас принтера | Промисловий |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 22,7 кг |
| Мова принтера | ZPL II, Zebra Global Printing Solution, Web View, Alert |
| Назва | Принтер етикеток Zebra 105SL Plus |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/8 МБ FlashROM |
| Панель управління | РК-дисплей з підсвічуванням + 5 кнопок керування; 4 світлодіоди (живлення, пауза, помилка, прийом даних); 3 кнопки (подача, пауза, скасування) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна, із зазорами, із чорною міткою, із насічками |
| Умови роботи | Робоча температура: +5°C - +40°C Вологість: 20% - 85% (без конденсату) |
| Характеристики носія | Мін. Ширина матеріалу: 20 мм. Макс. Ширина матеріалу: 114 мм Товщина етикетки: 0,076 – 0,305 мм Макс. Діаметр рулону: 203 мм Діаметр Втулки: 76,2 мм |
| Характеристики риббону | Ширина: 20 – 110 мм; Макс. діаметр рулону: 81,3 мм; Діаметр втулки: 25,4 мм; Довжина: 300 чи 450 м; Орієнтація: по лівому краю |
| Швидкість друку | 305 мм/с |
| Ширина друку, мм | 102 |
| Опції | Обрезчик; Отделитель; Смотчик; Интерфейс Wi-Fi |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra 105SL Plus
Ціна
71 280 грн