0
0
Рекомендуємо
Модель: zt220tt
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
29 095 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case C Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, P
Габарити
239 х 280 х 432 мм
Датчики
датчик прозорості (рухливий: від 4 до 57 мм від лівого краю); датчик чорної мітки (фіксований по лівому краю)
Довжина друку, мм
Мін. Довжина друку: 17,8 мм, 20,3 мм (з відокремлювачем), 25,4 мм (з обрізувачем) Макс. Довжина друку: 991 мм
Друк графіки
Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case C Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2 or 5 digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, P |
| Габарити | 239 х 280 х 432 мм |
| Датчики | датчик прозорості (рухливий: від 4 до 57 мм від лівого краю); датчик чорної мітки (фіксований по лівому краю) |
| Довжина друку, мм | Мін. Довжина друку: 17,8 мм, 20,3 мм (з відокремлювачем), 25,4 мм (з обрізувачем) Макс. Довжина друку: 991 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 90 В ~ 265 В, 48 ~ 62 Гц, 100 Вт |
| Клас принтера | Промисловий |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 7,8 кг |
| Мова принтера | ZPL II, EPL, Zebra Unicode Solution |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZT220 (TT) |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 128 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | 5 світлодіодів (статус, пауза, прийом даних, помилка, підключення до мережі); 3 кнопки (подача, пауза, скасування) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна, із зазорами, із чорною міткою |
| Умови роботи | Робоча температура: 0°C - +40°C Вологість: 20% - 85% (без конденсату) |
| Характеристики носія | Мін. Ширина матеріалу: 19,4 мм. Макс. Ширина матеріалу: 114 мм Товщина етикетки: 0,076 – 0,25 мм Макс. Діаметр рулону: 203 мм Діаметр Втулки: 24,5 ~ 76,2 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | Обрізувач; Відокремлювач; Інтерфейс Wi-Fi; Інтерфейс Ethernet; Інтерфейс LPT |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra ZT220 (TT)
Ціна
29 095 грн