Надкомпактний термопринтер Bixolon SLP-DL410 для прямого термодруку етикеток та штрих-кодів, в комплекті з автообрізачем. Працює з термопапером та термокартоном шириною до 116 мм. Друк здійснюється шляхом прямої подачі витратного матеріалу із зовнішнього носія (розмотувача). Завдяки цьому розміри пристрою дуже компактні порівняно з 4-дюймовими моделями настільного типу, а швидкість друку становить 127 мм/с. Ідеально підходить для друку термоквитків.
Вбудований оригінальний автообрізувач Bixolon допоможе виконувати поставлені завдання якісніше та швидше.
Прекрасне та надійне рішення для логістичних служб та квиткових кас. Перший у світі етикетковий настільний принтер із вбудованою технологією Bluetooth та сертифікацією MFi iAP2.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC/EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39 |
| Габарити | 177x150x148,5 мм |
| Датчики | Регульований датчик на просвіт. Тактчик перфорації, чорна мітка. |
| Довжина друку, мм | 6–2 000 мм |
| Друк графіки | Підтримка графіки, форм, макетів та логотипів |
| Електроживлення | Внутрішній адаптер 100-240 В, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон термострічки, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 1,6 кг |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z, BPL-E |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon SLP-DL410 CG з автообрізачем |
| Підтримувані ОС | Windows, OPOS, JPOS, Linux CUPS, Mac |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопка: подача паперу Індикатори: наявність паперу, помилка, живлення |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термобілети, термокартон, термоетикетка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 10...90% |
| Умови роботи | Температура: +5...+40 °C Вологість: 10...80% |
| Характеристики носія | Ширина: 25–116 мм Діаметр рулону 150–205 мм (при зовнішньому розмотувачі) |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | SLCS піксельних шрифтів. SLCS масштабований шрифт. BPL-Z™ піксельні шрифти. BPL-Z™ масштабований шрифт. BPL-E™ піксельні шрифти. Code 23. Unicode UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE |
| Опції | Інтерфейси: Ethernet, WLAN (USB-тип). Модулі: роздільник етикетки, RTC (годинник реального часу), Bluetooth (вбудований), зовнішній розмотувач паперу, зовнішній адаптер живлення, термоголовка 300 dpi |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок