0
0
Рекомендуємо
Модель: 18929
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
12 160 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 93, EAN 8/13 (add on 2 & 5), UPC A/E (add on 2 & 5), I 2 of 5 & I 2 of 5 with Shipping Bearer Bars, Codabar, Code 128 (subset A, B, C), EAN 128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, ITF 14, China Postal Code, HIBC,
2D-штрих-коди
PDF417, Data matrix code, Maxi Code, QR code, Micro PDF417, Micro QR code, Aztec code
Габарити
308×250×180 мм
Датчики
Тактчик відкритої кришки, закінчення паперу, зминання паперу, перегріву термоголовки, фіксований здвоєний датчик на просвіт, датчик відображення
Довжина друку, мм
2,286 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, EAN 8/13 (add on 2 & 5), UPC A/E (add on 2 & 5), I 2 of 5 & I 2 of 5 with Shipping Bearer Bars, Codabar, Code 128 (subset A, B, C), EAN 128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, ITF 14, China Postal Code, HIBC, |
| 2D-штрих-коди | PDF417, Data matrix code, Maxi Code, QR code, Micro PDF417, Micro QR code, Aztec code |
| Габарити | 308×250×180 мм |
| Датчики | Тактчик відкритої кришки, закінчення паперу, зминання паперу, перегріву термоголовки, фіксований здвоєний датчик на просвіт, датчик відображення |
| Довжина друку, мм | 2,286 мм |
| Друк графіки | Типи резидентних графічних файлів: BMP та PCX, інші графічні формати конвертуються завантаженням програмного забезпечення. |
| Електроживлення | Зовнішній адаптер змінного/постійного струму, AC 100V-240V/DC 24V/2A/48W, Peak 5A |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 2.9 кг |
| Мова принтера | ZPL-II, EPL2, DPL |
| Назва | Принтер етикеток HPRT Elite (203 dpi) |
| Підтримувані ОС | Windows 7/8/8.1/10,Windows Server 2008/2012/2016, Linux, MacOS(или macOS) |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | Вбудований 3,5-дюймовий кольоровий TFT LCD дисплей, кнопка вимикача живлення, кнопка FEED, 2 світлодіоди |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервний папір, розрив, чорна мітка, перфорована етикетка |
| Тип риббону | Wax,Wax/Resin,Resin |
| Умови зберігання | Від -40 до 60 ℃ при вологості від 10% до 90% без конденсату |
| Умови роботи | Від 5 до 50 ℃ при вологості від 25 до 85% без конденсату |
| Характеристики носія | Ширина: 1''(25.4)-4.65''(118 мм) Товщина: 0.002''(60мкм)-0.01''(250мкм) Діаметр рулону етикетки: 5''(127 мм) Max Діаметр втулки: 0.5''( 12.7 мм), 1''(25.4 мм). 1.5''(38 мм) |
| Характеристики риббону | Ширина: 1.18''(30 мм)-4.33''(110 мм) Довжина: 984'(300 м) Діаметр втулки: 1''(25.4 мм) |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Шрифти | Растрові: Поворот на 90°, 180°, 270° та розширення в 10 разів у горизонтальному та вертикальному напрямках TTF Шрифти: Поворот на 90°, 180°, 270° Азіатські: 16x16, 24x24. Традиційна китайська, спрощена китайська, японська, корейська, 90°, 180°, 270°, вр |
| Опції | Обрізувач, зовнішній тримач рулону етикеток |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток HPRT Elite (203 dpi)
Ціна
12 160 грн