0
0
Рекомендуємо
Модель: 5686
Виробник: Toshiba
Відгуки:
0
Ціна
54 776 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC/EAN/JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, MSI, Industrial 2 of 5, ITF, Postnet, RM4SCC, KIX-code, RSS14
2D-штрих-коди
Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417
Габарити
291 x 460 x 308 мм
Датчики
Настроюваний відбиваючий датчик Настроюваний датчик розриву етикетки
Довжина друку, мм
1498 мм
Опис
B-SX 5T — високошвидкісний термотрансферний принтер друку етикеток з друкованою головкою типу Near Edge, що має високий ресурс і якість друку.
- Унікальна система ribbon saver дозволяє економити на витратних матеріалах
- Попередньо встановлений внутрішній смотчик та відділник етикетки
- Обладнаний екраном, зручною зовнішньою панеллю керування та лічильником етикетки
- У постачання входить програма Bartender
- Підтримує всі опції: обрізувач, відокремлювач, смотчик, розмотувач і т.д.
- Обладнаний рухомим датчиком етикетки, що дозволяє друкувати етикетки у багато рядів
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC/EAN/JAN, Code 39, Code 93, Code 128, EAN 128, NW7, MSI, Industrial 2 of 5, ITF, Postnet, RM4SCC, KIX-code, RSS14 |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, PDF 417, Maxicode, QR code, Micro PDF 417 |
| Габарити | 291 x 460 x 308 мм |
| Датчики | Настроюваний відбиваючий датчик Настроюваний датчик розриву етикетки |
| Довжина друку, мм | 1498 мм |
| Електроживлення | 100-240 В |
| Клас принтера | Промисловий |
| Комплект поставки | Принтер, кабель живлення, інструкція, CD із програмним забезпеченням |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 19 кг (без носія та риббона) |
| Мова принтера | TPCL, BCI |
| Назва | Принтер етикеток Toshiba B-SX5T |
| Підтримувані ОС | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / Linux / MacOS |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | РК-дисплей 16 символів x 2 лінії Індикатор стану |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка |
| Тип риббону | Wax/Resin Near Edge, Resin Near Edge |
| Характеристики носія | Ширина: до 140 мм. Втулка: 1,5-3” (41-76 мм) Макс. діаметр рулону: 203 мм |
| Характеристики риббону | Втулка: 1" (25 мм) Намотування: до 600 м |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Ширина друку, мм | 127.5 |
| Шрифти | Растрові (21 шрифт) Контурні (7 шрифт) Записувані символи (132 шрифти) TrueType шрифти |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Toshiba B-SX5T
Ціна
54 776 грн