0
0
Рекомендуємо
Модель: 18044
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
46 750 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 93, UCC/EAN128, Code 128, Codabar (NW-7), Interleaved 2-of-5, UPC-A, UPC-E, 2 and 5 digit add-on, EAN-8, EAN-13, 2 and 5 digit add-on. 2: PDF417, MicroPDF417, MaxiCode, QR Code, GS1/DataBar™ (RSS) family, Aztec, MSI/ Plessey, FIM Postnet
Габарити
165 х 187 х 82,5 мм
Датчики
датчик прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (фіксований по центру); Тактчик наявності паперу
Довжина друку, мм
12,7-813 мм
Клас захисту
IP43, (IP54 у захисному чохлі)
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, UCC/EAN128, Code 128, Codabar (NW-7), Interleaved 2-of-5, UPC-A, UPC-E, 2 and 5 digit add-on, EAN-8, EAN-13, 2 and 5 digit add-on. 2: PDF417, MicroPDF417, MaxiCode, QR Code, GS1/DataBar™ (RSS) family, Aztec, MSI/ Plessey, FIM Postnet |
| Габарити | 165 х 187 х 82,5 мм |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований по центру); датчик чорної мітки (фіксований по центру); Тактчик наявності паперу |
| Довжина друку, мм | 12,7-813 мм |
| Клас захисту | IP43, (IP54 у захисному чохлі) |
| Клас принтера | Мобільний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,1 кг із батареєю |
| Мова принтера | CPCL, EPL, ZPL |
| Назва | Принтер етикеток Zebra QLn420 (QN4-AUNAEM11-00) |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | РК-панель (240 х 128 пікселів); 5 кнопок навігації; 2 кнопки (прокручування, живлення); Індикатор заряду акумулятора |
| Процесор | 32-бітний 400 МГц ARM-процесор |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Етикетка, термопапір, етикетка без підкладки, етикетка з чорною міткою |
| Умови роботи | Температура: -20°C - +50°C Вологість: 10-90% (без конденсації) |
| Характеристики носія | Ширина носія: 51-112 мм. Товщина носія: 0,0813 ~ 0,1905 мм Макс. діаметр рулону: 66 мм Діаметр втулки: 19 мм або 34,9 мм |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra QLn420 (QN4-AUNAEM11-00)
Ціна
46 750 грн