Офісний настільний термопринтер Zebra GX420d для друку до 6000 етикеток (ЕКО або ТОП) за день шириною до 104 мм. Має підвищену швидкість друку, більшу кількість опцій та підвищений ресурс друкуючого механізму. Працює під керуванням мов EPL та ZPL. У базовій комплектації має інтерфейси підключення USB 1.1, RS232 і Parallel, опціонально також можливе підключення Bluetooth та WiFi стандартів 802.1b/802.1g, а також внутрішню мережну картку для керування принтерами в мережі. Рекомендується до використання в офісах, на складах, в оптовій та роздрібній торгівлі, транспортних компаніях, охороні здоров'я, готельному бізнесі.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11 (ZPL), Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, EAN-14 (ZPL), German Post Code (EPL), GS1 DataBar (RSS), Industrial 2-of-5 (ZPL), Interleaved 2-of-5, ISBT-128 (ZPL), Japanese Postnet (EPL), Logmars (ZPL), MSI, Plessey, Postnet, Stan |
| Габарити | 171 x 210 x 152 мм |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (фіксований); опціонально регульовані датчики |
| Довжина друку, мм | Мін. Довжина друку: 9,7 мм. Макс. Довжина друку: 990 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 50 ~ 60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Пінтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення СD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,4 кг |
| Мова принтера | EPL 2, EPL Line Mode, XML, ZPL II, WebView, Alert, ZBI |
| Назва | Принтер етикеток Zebra GX420d |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | 1 світлодіод; кнопка (подання). Опціонально бездротові моделі комплектуються РК-дисплеєм з кнопками управління |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Умови роботи | Температура: +4,4...+41 °C Вологість: 5 - 95% (без конденсації) |
| Характеристики носія | мін. Ширина матеріалу: 19 мм. Макс. Ширина матеріалу: 108 мм Товщина етикетки: 0,76 – 0,19 мм Макс. Діаметр рулону: 127 мм Діаметр Втулки: 12,7 мм; 25,4 мм; 38,1 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | Обрізувач; Відокремлювач етикеток; 64 МБ Flash ROM з годинником реального часу; ZKDU – клавіатура з дисплеєм для автономного друку |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок