0
0
Рекомендуємо
Модель: 21360
Виробник: Bixolon
Відгуки:
0
Ціна
49 400 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Код 11, Код 39, Код 93, Код 128, EAN-13, EAN-8, Промисловий 2-в-5, Чередованный 2-в-5, Логмары, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Стандартные 2-в-5, расширения UPC / EAN, UPC-A, UPC-E, IMB
2D-штрих-коди
Aztec, Codablock, 49 код, матриця даних, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR-код, TLC 39
Акумулятор
Літій-іонний акумулятор, 7.4V, 6800 мАг
Габарити
158 х 186 х 82 мм
Датчики
Тактчик зазору (просвіт); Тактчик відбиває (чорна мітка); Тактчик відкритої кришки
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Код 11, Код 39, Код 93, Код 128, EAN-13, EAN-8, Промисловий 2-в-5, Чередованный 2-в-5, Логмары, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Стандартные 2-в-5, расширения UPC / EAN, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, 49 код, матриця даних, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR-код, TLC 39 |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор, 7.4V, 6800 мАг |
| Габарити | 158 х 186 х 82 мм |
| Датчики | Тактчик зазору (просвіт); Тактчик відбиває (чорна мітка); Тактчик відкритої кришки |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Електроживлення | 9V – 1A |
| Захист від падінь | Витримує падіння на бетон із висоти 1,8 м |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас принтера | Мобільний |
| Комплект поставки | Принтер, акумулятор, блок живлення, шнур живлення, обмежувач паперу, ремінь, CD-диск, інструкція |
| Країна-виробник | Корея |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z ™, BPL-C ™ |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon XM7-40WK (Wi-Fi) |
| Особливості | Із вбудованим відділником етикеток |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows, OPOS, JPOS, Linux CUPS SDK: iOS, Android, Windows |
| Пам'ять | 128MB SDRAM / 256MB Flash |
| Панель управління | FSTN LCD 4 кнопки управління |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Етикетка із розривом; Етикетка з чорною міткою |
| Умови зберігання | Температура: -30 ~ 70℃ Вологість: 10 ~ 80% без утворення конденсату |
| Умови роботи | Температура: -15 ~ 50 ℃ Вологість: 10 ~ 80% без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина носія: 50 – 112 мм Товщина носія: 0,07 – 0,15 мм Діаметр рулону: до 66 мм Діаметр втулки: 12 мм, 19 мм |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | 10 Резидентні растрові растрові шрифти SLCS Один резидентний масштабований шрифт SLCS 16 Резидентні растрові растрові шрифти BPL-Z ™ Один резидентний масштабований шрифт BPL-Z ™ 7 Шрифти резидентних растрових зображень BPL-23 ™ Підтримується |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Bixolon XM7-40WK (Wi-Fi)
Ціна
49 400 грн