Універсальний компактний термопринтер Bixolon SLP-D220G для друку етикеток. Відмінною особливістю цієї моделі є можливість друку етикетки шириною від 15 мм, що буде дуже корисною властивістю для використання у фармацевтиці, аптеках, магазинах сувенірної продукції та скрізь, де застосовується дрібний стікер або цінник. Конструкція рухомих датчиків дозволяє використовувати різні види паперу, а також рулони зі специфічними мітками. Принтер Bixolon SLP-D220G може використовуватися для друку етикеток з будь-якою інформацією, у тому числі зі штрих-кодами. Об'єм оперативної пам'яті – 8 Мб. Флеш-пам'ять об'ємом 4 Мб надає можливість завантаження додаткових шрифтів, шаблонів етикеток та іншої інформації. Спочатку в систему вбудовано 10 растрових шрифтів, 1 векторний шрифт та 23 кодові сторінки принтера. Також підтримуються шрифти, графічні зображення та логотипи. В апараті передбачено спеціальний роз'єм для зовнішньої подачі витратного матеріалу з розмотувача. Принтер має зовнішню панель керування, за допомогою якої користувач може проводити базове налаштування та керувати принтером без обов'язкового використання програмних налаштувань в інтерфейсі драйвера.
- Максимальна швидкість друку – 6" в секунду
- Роздільна здатність друку - 203 dpi
- Ширина друку – до 54 мм
- Оснащений USB та Serial інтерфейсами
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, IMB, Interleaved 2-of-5, ITF, UCC/EAN-128, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, MaxiCode, PDF417, QR |
| Габарити | 120x230x170 мм |
| Датчики | Прозорості, що відображає (настроюється) |
| Довжина друку, мм | 6–2 000 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів, макетів та логотипів |
| Електроживлення | Зовнішній адаптер змінного струму: 100-240 В, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон термострічки, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 1,36 кг |
| Мова принтера | SLCS, BPL-Z, BPL-E |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon SLP-D220G |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux CUPS, Mac SDK: Android SDK, Windows SDK |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки: друк (пауза/відновлення, скасування/очікування). Індикатори: статус, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термоетикетка, з розривом, з чорною міткою, безперервна, з перфорацією |
| Умови зберігання | Температура: –20…+60 °C. Вологість: 10...90% |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C. Вологість: 10...80% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону - до 130 мм. Ширина - 15-60 мм. |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 54 |
| Шрифти | SLCS, 23 Code Page |
| Опції | Ethernet |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок