0
0
Рекомендуємо
Модель: ctp-cls700
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
35 825 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Datamax emulationCode 3 of 9; UPC-A; UPC-E; EAN-13 (JAN-13); EAN-8 (JAN-8); Interleaved 2 of 5; Code 128; HIBC (Modulus 43-used code 3 of 9); Codabar (NW-7); Int 2 of 5 (Modulus10-used Interleaved 2 of 5); Plessey; Case Code; UPC 2DIG ADD; UPC 5DIG ADD; C
2D-штрих-коди
Datamax emulationUPS Maxi Code; PDF-417; Data Matrix; QR Code; Aztec; RSSZebra emulationCode 49; PDF-417; CODA BLOCK; UPS Maxi Code; Micro PDF-417; Data Matrix; QR Code; RSS; TLC
Габарити
255x490x265 мм
Датчики
Відображаючий та просвітний датчики Сенсор відкритої кришки
Довжина друку, мм
812,8 мм
Опис
Промисловий принтер Citizen CL-S700 має фронтальний вихід паперу, РК-екран та вбудоване джерело живлення для економії місця. Корпус Hi-Open відкривається вертикально на 90 °, надаючи легкий доступ до витратних матеріалів. Контроль натягу риббона ARCP забезпечує чіткий друк навіть на невеликих та спеціалізованих носіях. Опціонально комплектується намотником (CL-S700R) та відділювачем етикеток.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Datamax emulationCode 3 of 9; UPC-A; UPC-E; EAN-13 (JAN-13); EAN-8 (JAN-8); Interleaved 2 of 5; Code 128; HIBC (Modulus 43-used code 3 of 9); Codabar (NW-7); Int 2 of 5 (Modulus10-used Interleaved 2 of 5); Plessey; Case Code; UPC 2DIG ADD; UPC 5DIG ADD; C |
| 2D-штрих-коди | Datamax emulationUPS Maxi Code; PDF-417; Data Matrix; QR Code; Aztec; RSSZebra emulationCode 49; PDF-417; CODA BLOCK; UPS Maxi Code; Micro PDF-417; Data Matrix; QR Code; RSS; TLC |
| Габарити | 255x490x265 мм |
| Датчики | Відображаючий та просвітний датчики Сенсор відкритої кришки |
| Довжина друку, мм | 812,8 мм |
| Електроживлення | Змінний струм: 100-240 В; 3,5-1,5 А; 50/60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | PC866U Ukraina (for Datamax emulation only), PC Cyrillic, ISO 60 Danish/Norwegian, DeskTop, ISO 8859/1 Latin 1, ISO 8859/2 Latin 2, ISO 8859/9 Latin 5, ISO 8859/10 Latin 6, ISO 8859/7 Latin/Greek, ISO 8859/15 Latin 9, ISO 8859/5 Latin/Cyrillic, ISO 69: Fr |
| Комплект поставки | Принтер, шнур живлення, тестовий рулон етикеток, тестовий рулон риббона, картонна втулка для риббона, олівець для чищення друкувальної головки, тримач для рулону етикеток та кріплення для тримача, тримач для риббона, короткий посібник, CD з інструкція |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 13,3 кг |
| Мова принтера | Автоперемикання між Zebra ZPL-II та Datamax I-Class, DMX400 |
| Назва | Принтер етикеток Citizen CL-S700 |
| Підтримувані ОС | Windows XP/Vista/7/8/10/Linux/MacOS |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | LED-індикатори: електроживлення, помилка Чотирирядковий графічний РК-дисплей з підсвічуванням (128х64 крапки), чотири кнопки (пауза, подача, стоп, меню) Звукове сповіщення про помилки тощо. |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Wax/Resin, ResinIn/out (автоналаштування) |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 5–85% |
| Умови роботи | Температура: 0...+40 °C Вологість: 30–80% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону: до 203 мм. Ширина рулону: 25,4–118,1 мм. Товщина паперу: 0,06–0,25 мм. (38,1-76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: до 450 м Ширина: 25,4–114 мм Діаметр рулону: 3,4" (86,5 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 254 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Font (for Datamax emulation)1. Seven kinds of fixed pitch font • Overseas, English fonts and European fonts2. OCR fonts OCR-A, OCR-B3. Proportional fontsCG Triumvirate smooth fontCG Triumvirate Bold smooth font(6, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 30, 36, 48 points) |
| Опції | Відділювач етикеток, перемотувач, автообрізувач, Ethernet (10/100 BaseT), бездротова ЛОМ (802.11b, g*, n*) |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Citizen CL-S700
Ціна
35 825 грн