0
0
Рекомендуємо
Модель: 17320
Виробник: GoDEX
Відгуки:
0
Ціна
0 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
China Postal Code; Codabar; Code 11; Code 32,Code 39; Code 93; Code 128 (subset A; B; C); EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension); EAN 128; FIM; German Post Code; GS1 DataBar; HIBC; Industrial 2 of 5 ; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interlea
2D-штрих-коди
Aztec code; Code 49,Codablock F; Datamatrix code; MaxiCode; Micro PDF417; Micro QR code; PDF417; QR code; TLC 39
Габарити
Довжина: 403 мм Висота: 274 мм Ширина: 260 мм
Датчики
Настроюється відбиваючий і просвітний датчики (розташовані зліва)
Довжина друку, мм
4–1 859 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | China Postal Code; Codabar; Code 11; Code 32,Code 39; Code 93; Code 128 (subset A; B; C); EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension); EAN 128; FIM; German Post Code; GS1 DataBar; HIBC; Industrial 2 of 5 ; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interlea |
| 2D-штрих-коди | Aztec code; Code 49,Codablock F; Datamatrix code; MaxiCode; Micro PDF417; Micro QR code; PDF417; QR code; TLC 39 |
| Габарити | Довжина: 403 мм Висота: 274 мм Ширина: 260 мм |
| Датчики | Настроюється відбиваючий і просвітний датчики (розташовані зліва) |
| Довжина друку, мм | 4–1 859 мм |
| Друк графіки | Вбудовані типи файлів - BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737 Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 10,8 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Назва | Принтер етикеток GODEX ZX430 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | 1 Кнопка Увімкнення/Режим очікування із зеленим LED підсвічуванням 1 Кнопка калібрування на задній панелі 1 Кнопка Управління: Протяжка / Пауза / Скасування з двоколірним LED підсвічуванням: Готовий (Зелений); Помилка (Червоний) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією; |
| Тип риббону | Wax Resin Wax/Resin |
| Умови роботи | Робоча температура: +5…40 °C Температура зберігання: –20…+60 °C Робоча вологість: 20–85% (без утворення конденсату) Вологість зберігання: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Довжина етикетки регулюється автоматично або програмно. Ширина: 25,4–118 мм (відрив); до 117 мм (обрізання); до 118 мм (відділення/намотка) Товщина: 0,076–0,25 мм * Діаметр рулону етикетки: до 8” (203,2 мм) при 3" втулці Діаметр рулону етикетки: до 6” (152,4) |
| Характеристики риббону | Довжина: 450 м. Ширина: 30–110 мм. Діаметр рулону: 3” (76,2 мм) Діаметр втулки: 1” (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 106 |
| Шрифти | Встроенные: Растровые шрифты: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16x26; OCR A і B Растровые шрифти можуть обертатися на 90°/180°/270°; окремі символи можуть обертатися на 90°/180°/270°. Шрифти растрові масштабуються до 8-ми разів по горизонталі та вертикалі |
| Опції | Обрізувач Модуль адаптера паралельного порту (Centronic ""мама"" 36-pin) - встановлюється продавцем Модуль Bluetooth - встановлюється продавцем Модуль Wireless LAN (802.11 b/g/n) - встановлюється продавцем Зовнішній намотувач етикеток |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток GODEX ZX430
Ціна
0 грн