GoDEX EZ2250i – промисловий термотрансферний принтер у компактному металевому корпусі з можливістю підключення до Wi-Fi (опція).
Миттєвий відгук системи пристрою, вбудований годинник реального часу, інформативний кольоровий LCD дисплей та окрема кнопка калібрування – спрощують експлуатацію принтера та економлять час користувача. Завдяки високій швидкості друку (до 177 мм/с), намотуванні риббона в 300 м та можливості використання зовнішнього розмотувача значно прискорюється процес виготовлення великих тиражів етикеток. Оснащений модульною системою зміни термоголови з 200dpi на 300dpi (і навпаки). Принтер обладнано вбудованим лічильником надрукованої етикетки. Об'єм пам'яті принтера становить 16 МБ SDRAM/8 МБ флеш, чого цілком достатньо для стандартної робочої машини. На пристрої є окрема кнопка калібрування принтера. Пристрій може працювати з великими рулонами етикетки діаметром до 203 мм, а рухомий датчик дає можливість друкувати кілька рядів.
Апарат дуже витривалий та практичний, т.к. всі основні елементи як зовнішнього, а й внутрішнього корпусу, станини та інших механізмів виконані з металу.
У поставку входить фірмове програмне забезпечення GoLabel для створення шаблонів та друку етикеток. GoDEX EZ2250i - відмінне поєднання високих якостей та низької вартості.
Ідеальний для використання у роздрібній торгівлі, виробництві, складській логістиці, держструктурах у режимі 24/7.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A/E (з 2- та 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); DUN-14; RPS 128; UCC 128; UCC/EAN-128 K-Mart; |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; Codablock |
| Габарити | 512x291x274 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відображаючий і просвітний датчики, що настроюється (розташовані зліва) |
| Довжина друку, мм | 4–2 540 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон риббона, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 15 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX EZ2250i |
| Підтримувані ОС | Драйвери: MAC/Linux/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1/Windows Server 2003/2008DLL: Win CE/.NET/Andriod/Windows Mobile/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1 |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/16 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кольоровий TFT-екран з навігаційною кнопкою Кнопка увімкнення/вимкнення Кнопка калібрування |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 25,4–118 мм Товщина: 0,06–0,25 мм Діаметр рулону: до 6"/8" (152/203 мм) Діаметр втулки: 1,5" (38,1 мм), 3" (76,2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 450 м Ширина: 30–110 мм Діаметр рулону: 2,99" (76 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 177 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90°/180°/270° Масштабувані |
| Опції | Обрізувач Отделитель етикеток + внутрішній намотчик Модуль адаптера паралельного порту (Centronic "мама" 36-pin)Інтерфейс аплікатора (1 вхід, 3 виходи, живлення 500 мA при 5 В) Зовнішній розмотувач етикеток для рулонів діаметром 10 (250 мм) Зовнішній намотник ці |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок