Спеціальний принтер Bixolon SRP-S300 для друку термоетикеток без підкладки. Так як сучасні тенденції ринку та прагнення безвідходного виробництва змінюють підхід у використанні витратних матеріалів, з'являються і нові рішення. Ця модель принтера призначена для роботи з стрічкою Linerless.
SRP-S300 має високу швидкість друку 170 мм/сек і здатний працювати як з Linerless, так і зі звичайним чековим папером. Так як матеріал без підкладки зараз широко використовується в сфері HoReCa, Bixolon чудово впорається і з роботою на кухні. Фронтальна та вертикальна видача надрукованої стрічки, а також вологостійке покриття, що захищає материнську плату від води та вологи (IP21), сприяють безперешкодній роботі механізму.
У принтері вбудований B-Melodist – пристрій звукової індикації з гнучким налаштуванням. З його допомогою можна отримувати голосові повідомлення про помилки, безперервні або одноразові сигнали про замовлення, що надійшли, і т.п.
Особлива технологія Back Feeding повертає надруковану частину стрічки/матеріалу мінімізуючи вільне місце на виданому ярлику, що залишилося, і економить витратний матеріал.
Весь конструктив Bixolon SRP-S300 створений таким чином, щоб правильно та чітко працювати з клейовою основою Linerless, подавати, друкувати та простягати спеціальним валом.
Модель виконана в компактному корпусі та має інтегрований блок живлення.
Модифікація S300L XOS підтримує етикетку Linerless Extreme – витратний матеріал із потужною адгезією клейової основи.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Coda Bar, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, ITF, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | Data Matrix, PDF417, QR code |
| Габарити | 156 x 210 x 160 мм |
| Датчики | Закінчення паперу, чорна мітка, відкрита кришка |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів і логотипів, що визначаються користувачем. |
| Електроживлення | Вбудований блок живлення: 24V/2.5A |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 2 кг |
| Мова принтера | Emulation BXL / POS |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon SRP-S300LXOS |
| Підтримувані ОС | Windows, OPOS / JPOS , Linux, Mac |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ |
| Панель управління | 3 індикатори стану Кнопка FEED |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Термоетикетка без підкладки Linerless Термоетикетка без підкладки Linerless Extreme |
| Умови зберігання | Температура: -20 ~ 60℃ Відносна вологість: 10 ~ 90% |
| Умови роботи | Температура: 0 ~ 40℃ Відносна вологість: 10 ~ 80% |
| Характеристики носія | Ширина стрічки: 83/80/62/58/40 мм Товщина стрічки: 0.06 ~ 0.09 мм Діаметр рулону: до 103 мм |
| Швидкість друку | 170 мм/с |
| Ширина друку, мм | 32, 48, 60, 72, 80 |
| Шрифти | Шрифт A: 12 x 24 Шрифт B: 9 x 17 Шрифт C: 9 x 24 KOR, CHN, JPN: 24 x 24 |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок