0
0
Рекомендуємо
Модель: 14489
Виробник: GoDEX
Відгуки:
0
Ціна
136 800 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
China Postal Code; Codabar; Code 11; Code 32;Code 39; Code 93; Code 128 (subset A; B; C); EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension); EAN 128; FIM; German Post Code; GS1 DataBar; HIBC; Industrial 2 of 5; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleav
2D-штрих-коди
Aztec code; Code 49;Codablock F ; Datamatrix code; MaxiCode; Micro PDF417; Micro QR code; PDF417; QR code; TLC 39
Габарити
Довжина: 221 мм Висота: 224 мм Ширина: 431 мм
Датчики
Фіксований просвітний датчик (розташований по центру)
Відображаючий датчик
Довжина друку, мм
25,4–1 016 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | China Postal Code; Codabar; Code 11; Code 32;Code 39; Code 93; Code 128 (subset A; B; C); EAN-8; EAN-13; EAN 8/13 (with 2 & 5 digits extension); EAN 128; FIM; German Post Code; GS1 DataBar; HIBC; Industrial 2 of 5; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleav |
| 2D-штрих-коди | Aztec code; Code 49;Codablock F ; Datamatrix code; MaxiCode; Micro PDF417; Micro QR code; PDF417; QR code; TLC 39 |
| Габарити | Довжина: 221 мм Висота: 224 мм Ширина: 431 мм |
| Датчики | Фіксований просвітний датчик (розташований по центру) Відображаючий датчик |
| Довжина друку, мм | 25,4–1 016 мм |
| Друк графіки | Вбудовані типи файлів - BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В / 50-60 Гц |
| Клас принтера | Промисловий |
| Кодування | Codepage 437; 737;850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869 Windows 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257 Unicode UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 11,7 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL GEPL GZPL з автоперемиканням |
| Назва | Принтер етикеток GODEX HD830i |
| Підтримувані ОС | ПЗ для дизайну етикетки: GoLabel (тільки для EZPL) Драйвери: Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8/Windows Server 2003/2008/MAC/Linux DLL: Win CE/.Net/Android/Windows Mobile/Windows 2000/ XP/Vista/7/8.1/10 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | РК-дисплей з підсвічуванням 3,2"" 1 кнопка Живлення/Очікування з двоколірним LED підсвічуванням 1 кнопка Протяжка/Пауза/Скасування з двоколірним LED підсвічуванням: Готовий (Зелений) / Помилка (Червоний) 1 кнопка калібрування на задній панелі |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | безперервна стрічка, із зазорами; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією; довжина етикетки регулюється автоматично або програмно |
| Тип риббону | Wax Resin Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура зберігання: –20…+60 °C Вологість зберігання: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Робоча температура: +5…40 °C Робоча вологість: 20–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Довжина етикетки регулюється автоматично або програмно. Ширина: 108–255 мм Товщина: 0,05–0,01 мм * Діаметр рулону етикетки: до 10” (254 мм) Діаметр втулки: 1,5–3” 2 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 300 м (макс.) Ширина: 110–220 мм Діаметр рулону: 2,67” (68 мм) Діаметр втулки: 1” (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 219.5 |
| Шрифти | Вбудовані: Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16x26; OCR A та B Растрові шрифти можуть обертатися на 90°/180°/270°; окремі символи можуть обертатися на 90°/180°/270° Растрові шрифти масштабуються до 8 разів у горизонтальному та вертикальному |
| Опції | Обрізувач (встановлюється продавцем) Паралельний порт (Centronic 36-pin) (встановлюється продавцем) Bluetooth (встановлюється продавцем) Wireless LAN (IEEE 802.11 b/g/n) (встановлюється продавцем) |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток GODEX HD830i
Ціна
136 800 грн