0
0
Рекомендуємо
немає в наявності
Немає в наявності
Модель: ctp-cts281l
Виробник: Citizen
Відгуки:
0
Ціна
7 441 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
UPC-A/E, JAN(EAN)-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128
2D-штрих-коди
PDF417, QR
Габарити
106x180x105 мм
Датчики
Чорної мітки
Друк графіки
Підтримка шрифтів, графіки (256 КБ флеш-пам'яті)
Характеристики
| 1D-штрих-код | UPC-A/E, JAN(EAN)-13/8, ITF, Codabar, Code 39, Code 93, Code 128 |
| 2D-штрих-коди | PDF417, QR |
| Габарити | 106x180x105 мм |
| Датчики | Чорної мітки |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки (256 КБ флеш-пам'яті) |
| Електроживлення | Напруга живлення: 8,5±5% постійного струму Потужність що споживається: 18 Вт (нормальний друк, макс. 26 Вт); 2 ВТ (режим очікування) Адаптер змінного струму: 100-240 В; 50/60 Гц на вході; 8,5; 2,5 А на виході |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Alphanumeric, International, PC437/850/852/857/858/860/863/864/865/866/WPC1252/Katakana/Thai code 18, Kanji (JIS level 1, level 2), Kana, JIS C 6226-1983 |
| Комплект поставки | Принтер, адаптер змінного струму, шнур живлення, кріплення для USB-кабелю (модель з USB-портом), панель керування для настінного використання, тестовий рулон термострічки, короткий посібник, CD |
| Країна-виробник | Японія |
| Маса | 630 г |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS |
| Назва | Принтер етикеток та чеків Citizen CT-S281L (CTS281UBEWHPLM1) |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/2003 Server/CUPS |
| Пам'ять | Приймальний буфер 4 КБ |
| Панель управління | Кнопки: подача паперу Індикатори: електроживлення, помилка |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Касова термострічка, термоетикетка |
| Умови зберігання | Температура: –20...+60 °C Вологість: 10–90% |
| Умови роботи | Температура: +5...40 °C Вологість: 10–85% |
| Характеристики носія | Діаметр рулону термострічки: до 83 мм. Ширина рулону термострічки: 58 мм. Ширина етикетки: 54 мм. Довжина етикетки: від 25 мм. Товщина паперу: 0,065–0,075 мм. |
| Швидкість друку | 60 мм/с |
| Ширина друку, мм | 48 |
| Шрифти | Кількість колонок Шрифт A - 32 колонки (12х24 крапки) Шрифт B - 42 колонки (9х24 крапки) Шрифт C - 48 колонок (8х16 пікселів) Розмір шрифту Шрифт A: 1,50×3,00 мм Шрифт B: 1,13×3 ,00 мм Шрифт C: 1,00×2,00 мм Міжрядковий інтервал 4,23 мм (1/6 дюйми); налаштовує |
| Опції | Порти RS-232, USB, датчик швидкого закінчення паперу |
| Гарантія | 24 місяці |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток и чеков Citizen CT-S281L (CTS281UBEWHPLM1)
Ціна
7 441 грн