Ультралегкий, компактний та надійний термопринтер для друку на етикетках графічної, текстової та штрихкодової інформації з максимальною шириною друку 54 мм. Швидкість друку становить 177 мм/с при роздільній здатності 203dpi. Завдяки рухомому датчику можливий друк етикеток у 2–4 ряди. В поставку входить ПО GoLabel та Bartender для створення та друку етикеток. Має вдосконалений механізм подачі та миттєве визначення етикетки
Оснащений 32-ядерним процесором, 16 МБ SDRAM і 4 МБ флеш-пам'яті, включаючи 2 МБ для завантаження об'єктів користувача. Для зручного підключення підтримує Ethernet, Serial та USB-порти.
Модель має надійний і міцний корпус, може кріпитися на стіну, а також сумісна з усіма додатковими пристроями: розмотувачем, обрізачем, відділювачем, намотником і т.д.
Швидкий і надійний принтер етикеток GoDEX DT2x - ефективне рішення для роздрібної торгівлі, складської логістики та транспортування, охорони здоров'я. Хіт продажу!
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями); UPC-A/E (з 2- та 5-значними розширеннями); Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 з опорними лініями; Codabar; Code 128 (підгрупи A/B/C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC/EAN-128 K-Mart |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49 |
| Габарити | 218x172x100 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Просвітний та відбиваючий датчики (розташовані по центру) |
| Довжина друку, мм | 4–1 727 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 1,2 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX DT2x |
| Підтримувані ОС | Драйвери: MAC/Linux/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1DLL: Win CE/.NET/Andriod/Windows Mobile/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1 |
| Пам'ять | 16 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | Один триколірний LED-індикатор живлення (зелений/помаранчевий/червоний)Кнопка подачі стрічки |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 15–60 мм. Товщина: 0,06–0,2 мм. Діаметр рулону етикетки: до 5" (127 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм); 1,5" (38,1 мм) |
| Швидкість друку | 177 мм/с |
| Ширина друку, мм | 54 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueType |
| Опції | Обрізувач Отделитель етикеток Зовнішній розмотувач етикеток для рулонів діаметром 10" (250 мм) Зовнішній намотувач етикеток |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок