Компактний та легкий в експлуатації настільний термотрансферний принтер етикеток Zebra ZD420t ідеальний для друку невеликих партій етикеток у таких галузях, як виробництво, транспорт, медичне обслуговування та роздрібна торгівля. З його допомогою можна легко та швидко надрукувати етикетки з інформацією установ/вказівні таблички, етикетки незавершеного виробництва, інвентарні, транспортні, приймальні етикетки для майна, пакувальні квитанції, етикетки для лабораторій та зразків.
Виконаний у зручному та компактному корпусі, із простим завантаженням картриджів та інтуїтивно зрозумілою панеллю управління (індикатори статусу, паузи, даних, витратних матеріалів, мережі). Головними перевагами принтера є висока швидкість друку (152 мм/с), ширина друку (104 мм), роздільна здатність 203 dpi. Висока продуктивність пристрою забезпечена хорошим ПЗ та великим об'ємом пам'яті Flash 512 МБ і 256 МБ SDRAM. Оснащений USB, Ethernet та USB Host інтерфейсами для зручної інтеграції в систему.
Датчик зазору, що переміщується, дозволяє використовувати широкий ассортимент матеріалів: з чорною міткою, з висічками, рулонна і безперервна стрічка.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC и EAN с 2- или 5-цифровым расширением, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of5, Logmars, MSI, Codabar и Planet Code |
| 2D-штрих-коди | Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec |
| Габарити | 202 х 192 х 267 мм |
| Датчики | Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий Тактчик зазору (на просвіт) рухомий |
| Довжина друку, мм | 991 мм |
| Електроживлення | Функція автоматичного визначення підключення (відповідає вимогам PFC) 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц; сертифікація ENERGY STAR |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 2,4 кг |
| Мова принтера | ZPL II; EPL 2; XML; ZBI |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZD420t (ZD42042-T0EE00EZ) |
| Підтримувані ОС | Link-OS |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM/512 МБ FlashROM |
| Панель управління | індикатори статусу, паузи, даних, витратних матеріалів, мережі |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка з розривом, етикетка з чорною міткою, безперервна стрічка, браслети на руку, папір для бірок; Формат: рулонний, фальцований (Fan Fold) |
| Умови зберігання | Температура: від -40 ° C до 60 ° C Вологість: 5% - 95% без конденсації |
| Умови роботи | Температура: від 4,4 ° C до 41 ° C Вологість: 10% - 90% без конденсації |
| Характеристики носія | Ширина носія: від 15 мм до 118 м Зовнішній діаметр рулону: 127 мм Діаметр втулки: 12,7/25,4 мм (стандарт); 38,1/50,8/76,2 мм (з доп.перехідниками) Товщина носія: від 0,08 мм до 0,1905 мм |
| Характеристики риббону | Зовнішній діаметр риббона: 66 мм (стрічка завдовжки 300 м); 34 мм (стрічка завдовжки 74 м) Довжина: 300 м; 74 м Ширина: 33,8 мм – 109,2 мм Витрата: 1:4 рулон матеріалу для друку до рулону фарбуючої стрічки (300 м); 1:1 рулон матеріалу для друку до рулону фарбуючої стрічки (74 |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | 16 вбудованих шрифтів, що розширюються ZPL II (растрові) Два вбудованих масштабованих шрифта ZPL П'ять вбудованих шрифтів, що розширюються EPL2 Підтримка вбудованих шрифтів OpenType Сумісність з Unicode для термодруку на вимогу різними мовами |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок