Надкомпактний (220 x 115 x 151 мм) настільний принтер етикеток Zebra ZD410, що відрізняється високою надійністю та простотою в керуванні. Висока швидкість друку дозволяє отримати оптимальну продуктивність. Максимальна ширина друку - 56 мм, що дозволяє друкувати високоякісні етикетки, квитанції, бирки або браслети. Простий у використанні та установці, а унікальна конструкція гарантує довгу та безвідмовну роботу. ПЗ Zebra OneCare забезпечує максимально надійну та комфортну роботу. Оснащений 2 портами - USB та LAN для зручної інтеграції пристрою в систему.
Датчик дозволяє використовувати різні матеріали для друку, в тому числі і папір чорними мітками, засічками або етикетки різної ширини.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2-or5-digit extensions, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar and Planet Code |
| 2D-штрих-коди | Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec |
| Габарити | Д х Ш х В: 220 мм x 115 мм x 151 мм |
| Датчики | Тактчик зазору (на просвіт) рухомий Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий |
| Довжина друку, мм | 991 мм |
| Електроживлення | Автоматичне визначення підключення (відповідає PFC) 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц; стандарт ENERGY STAR |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1 кг |
| Мова принтера | ZPL II; EPL 2; EPL Line Mode; XML; ZBI |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZD410 (ZD41022-D0EE00EZ) |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM/512 МБ FlashROM |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Рулонна етикетка, Fan-Fold, з висічками та чорною міткою |
| Умови зберігання | Температура: від -40 ° до 60 ° C Вологість: від 5% до 95%, без утворення конденсату |
| Умови роботи | Температура: від 4.4° до 41° C Вологість: від 10% до 90%, без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина носія: 60 мм Зовнішній діаметр: 127 мм Внутрішній діаметр: 12,7 мм та 25,4 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 56 |
| Шрифти | 16 вбудованих розширюваних растрових шрифтів ZPL II Два вбудовані масштабовані шрифти ZPL Два вбудовані розширювані шрифти EPL2 Підтримка шрифтів Native Open-Type Сумісність з Unicode для друку різними мовами, термодрук на вимогу |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок