0
0
Рекомендуємо
Модель: 18040
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
22 000 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Codabar, Code 11 (ZPL), Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, EAN-14 (ZPL), German Post Code (EPL), GS1 DataBar (RSS), Industrial 2-of-5 (ZPL), Interleaved 2-of-5, ISBT-128 (ZPL), Japanese Postnet (EPL), Logmars (ZPL), MSI, Plessey, Postnet, Stan
Габарити
193 x 254 x 190 мм
Датчики
датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (фіксований); опціонально регульовані датчики
Довжина друку, мм
Мін. Довжина друку: 9,7 мм. Макс. Довжина друку: 990 мм
Друк графіки
Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача
Опис
Настільний термотрансферний принтер Zebra GХ430Т для друку самоклеючих етикеток зі збільшеною роздільною здатністю 300 dpi. Оснащений 32-бітним Risc процесорам, підтримує мови EPL та ZPL. Має новий, ергономічніший дизайн корпусу, який ідеально впишеться в будь-яке приміщення. Використовується на складах, у медичних установах, на логістичних та транспортних підприємствах, у роздрібній торгівлі, сфері розваг та готельному бізнесі. Оснащений різними інтерфейсами для зручного підключення до системи.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11 (ZPL), Code 39, Code 93, Code 128, EAN-8, EAN-13, EAN-14 (ZPL), German Post Code (EPL), GS1 DataBar (RSS), Industrial 2-of-5 (ZPL), Interleaved 2-of-5, ISBT-128 (ZPL), Japanese Postnet (EPL), Logmars (ZPL), MSI, Plessey, Postnet, Stan |
| Габарити | 193 x 254 x 190 мм |
| Датчики | датчик прозорості (фіксований); датчик чорної мітки (фіксований); опціонально регульовані датчики |
| Довжина друку, мм | Мін. Довжина друку: 9,7 мм. Макс. Довжина друку: 990 мм |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 50 ~ 60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Комплект поставки | Принтер Втулка для змотування відпрацьованого риббона Мережевий шнур живлення Джерело живлення CD (Включає програмне забезпечення ZebraDesigner) |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 2,1 кг |
| Мова принтера | EPL 2, XML, ZPL II, WebView, Alert, ZBI |
| Назва | Принтер етикеток Zebra GХ430Т (GX43-102520-000) |
| Підтримувані ОС | Windows Vista, Windows 2008, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows XP, Windows 2003, Linux, Unix, Mac OS |
| Пам'ять | 8 МБ SDRAM/4 МБ FlashROM |
| Панель управління | 1 світлодіод; кнопка (подання). Опціонально бездротові моделі комплектуються РК-дисплеєм з кнопками управління |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 300 dpi (12 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Етикетка із розривом, етикетка із чорною міткою, етикетка із перфорацією, безперервна стрічка Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) |
| Умови роботи | Температура: +4,4...+41 °C Вологість: 5 - 95% (без конденсації) |
| Характеристики носія | Ширина: 19 - 108 мм Товщина носія: 0,76 - 0,19 мм Зовнішній діаметр рулону: 127 мм Діаметр Втулки: 12,7/25,4/38,1 мм |
| Характеристики риббону | Ширина: 33 – 110 мм; Макс. діаметр рулону: 35 мм; Діаметр втулки: 12,7 мм; Довжина: 74 м; Орієнтація: по центру |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Опції | Обрізувач; Відокремлювач етикеток; 64 МБ Flash ROM з годинником реального часу; ZKDU – клавіатура з дисплеєм для автономного друку |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra GХ430Т (GX43-102520-000)
Ціна
22 000 грн