0
0
Рекомендуємо
Модель: 17203
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
7 425 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 128A, B & C (User selectable/Auto), UCC/EAN-128, Code 93, Codabar, Interleaved 2 of 5, UPC-A, UPC-E, UPC-A with 2 and 5 add on, UPC-E with 2 and 5 add on, EAN 13, EAN 8, EAN 13 with 2 and 5 add on, EAN 8 with 2 and 5 add on, Postnet (5, 9,11
2D-штрих-коди
Maxicode (modes 2,3,4,6), PDF417 (MicroPDF417 and MacroPDF417), Data Matrix Code
Габарити
201 x 208 x 17 мм
Датчики
Тактчик на просвіт між етикетками (фіксований), чорної мітки (фіксований)
Друк графіки
Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 128A, B & C (User selectable/Auto), UCC/EAN-128, Code 93, Codabar, Interleaved 2 of 5, UPC-A, UPC-E, UPC-A with 2 and 5 add on, UPC-E with 2 and 5 add on, EAN 13, EAN 8, EAN 13 with 2 and 5 add on, EAN 8 with 2 and 5 add on, Postnet (5, 9,11 |
| 2D-штрих-коди | Maxicode (modes 2,3,4,6), PDF417 (MicroPDF417 and MacroPDF417), Data Matrix Code |
| Габарити | 201 x 208 x 17 мм |
| Датчики | Тактчик на просвіт між етикетками (фіксований), чорної мітки (фіксований) |
| Друк графіки | Підтримка заданих користувачем шрифтів та графіки, у тому числі логотипів користувача |
| Електроживлення | Вхід: 100 В ~ 240 В, 50 ~ 60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,4 кг |
| Мова принтера | EPL2, ZPL I/ZPL II |
| Назва | Принтер етикеток Zebra GC420d (GC420-200520-000) |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux, Mac |
| Панель управління | 1 світлодіод; кнопка (подача носія) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Безперервна стрічка Fan-Fold Етикетка із розривом Етикетка із чорною міткою (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Умови роботи | Температура +5°C - +41°C; Вологість: 10 – 90% (без конденсації) |
| Характеристики носія | Ширина носія: 25,4 – 108 мм Довжина носія: 9,6 – 990 мм Діаметр: рулону – 127 мм діаметр втулки 38 мм |
| Швидкість друку | 102 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra GC420d (GC420-200520-000)
Ціна
7 425 грн