Компактний настільний принтер етикеток та чеків Honeywell PC42d з функцією автоматичного вирівнювання матеріалу, що практично повністю виключає ймовірність виробництва бракованої продукції. Має міцний корпус і найбільш зручний механізм подачі матеріалу.
Модель відрізняється високою функціональністю та підходить для використання практично на будь-яких підприємствах. Швидкість нанесення інформації складає 150 мм/с. Рекомендується до використання в магазинах, складах, логістиці, лабораторіях, квиткових касах, автозаправках, парковках та інших невеликих підприємствах.
Пристрій керується за допомогою USB інтерфейсу, а також оснащений кольоровим TFT-дисплеєм з діагоналлю 3,5 дюйма.
Для зручності використання обладнаний фіксованим датчиком зазору на просвіт і відбиваючим (чорною міткою), а також відкритою кришкою, яка повідомляє про неможливість початку роботи пристрою.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Підтримка всіх основних лінійних штрих-кодів, включаючи Aztec, Code 16K, Code 49, Data Matrix, Dot Code, EAN-8, EAN-13, EAN, UCC 128, Grid Matrix, HIBC 39, HIBC 128, MaxiCode, MSI (modified , PDF417, Micro PDF417, Planet, Plessey, Postnet |
| 2D-штрих-коди | Підтримка всіх основних 2D штрих-кодів, включаючи QR-Code, RSS-14 (variations), Hanxin Code |
| Габарити | 222.5 мм x 184 мм x 174 мм |
| Довжина друку, мм | 9.6 мм – 99 см |
| Друк графіки | 1-розрядний BMP, GIF, PCX, PNG |
| Електроживлення | Вхід: 198 – 240 В, 1,5 А, 50 – 60 Гц; Вихід: 24 В, 2,5 А |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | США |
| Маса | 1,5 кг |
| Мова принтера | Direct Protocol (DP), ZSim (ZPL), ESim (EPL) |
| Назва | Принтер етикеток Honeywell PC42d USB (PC42DLE030013) |
| Підтримувані ОС | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Linux |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопка завантаження паперу та світлодіодний індикатор |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Умови зберігання | Температура: від -40 ° C до +60 ° C Вологість: 10% - 90% без конденсації |
| Умови роботи | Температура: від +5 ° C до +40 ° C Вологість: 15% - 80%, без конденсації |
| Швидкість друку | 150 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | Monotype UFST+WTLE, Andale Mono, Andale Mono Bold, OCR-A, OCR-B, Univers, Univers Bold, Univers Condensed Bold, CG Triumvirate Condensed Bold, MHeiGB18030C_Medium (Simplified Chinese GB18030) |
| Гарантія | 12 місяців |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок