0
0
Рекомендуємо
Модель: 20140
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
3 575 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
CODE39, CODE93, EAN-8, EAN-13, EAN-2, EAN-5, UPC-A, UPC-E
2D-штрих-коди
QR Code
Габарити
182.5×134×120.6 мм
Датчики
Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий, датчик відкритої кришки, датчик відкритої термоголовки, датчик визначення температури термоголовки
Довжина друку, мм
15 мм ~ 300 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | CODE39, CODE93, EAN-8, EAN-13, EAN-2, EAN-5, UPC-A, UPC-E |
| 2D-штрих-коди | QR Code |
| Габарити | 182.5×134×120.6 мм |
| Датчики | Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий, датчик відкритої кришки, датчик відкритої термоголовки, датчик визначення температури термоголовки |
| Довжина друку, мм | 15 мм ~ 300 мм |
| Електроживлення | Вхід. AC 100 ~ 240V, 50/60Hz Вихід. DC 12V, 2A |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0.805 кг |
| Мова принтера | TSPL |
| Назва | Принтер етикеток HPRT D21 |
| Підтримувані ОС | Windows Vista/7/8/10 Windows Server 2008/Server 2012/Server 2016 |
| Пам'ять | 2 МБ SDRAM/2 МБ FlashROM |
| Панель управління | Power, Pause |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | безперервна стрічка, етикетка з розривом, етикетка з перфорацією |
| Характеристики носія | Формат носія: рулонний, фальцований (Fan-Fold) Товщина 0.003(60 мкм) ~ 0.007(180 мкм) Діаметр рулону етикетки 90 мм |
| Швидкість друку | 60 мм/с |
| Ширина друку, мм | 56 |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток HPRT D21
Ціна
3 575 грн