0
0
Рекомендуємо
Модель: 8933
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
5 130 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 93, EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями), UPC A/E (з 2- та 5-значними розширеннями), I 2 of 5 та I 2 of 5 з опорними лініями, Codabar , Code 128 (підгрупи A, B, C), EAN-128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, I
2D-штрих-коди
PDF417, Datamatrix, MaxiCode, QR, Micro PDF417, Micro QR, Aztec
Габарити
186x133x128 мм
Датчики
Закінчення паперу, розриву етикетки, пазів, чорної мітки, термоконтролю друкувальної головки
Довжина друку, мм
400 мм
Опис
Універсальний POS-принтер для друку чеків та етикеток шириною 58 мм, без автообрізача.
- Сучасний дизайн та оригінальні колірні рішення
- Висока якість та швидкість друку (до 100 мм/с)
- Можливість встановлення етикетки на різних втулках
- Можливість зовнішнього подавання паперу (великі рулони)
- Рухомий датчик етикетки розширює асортименти продукції (у т. ч. дворядна етикетка)
- Легка та швидка заміна витратних матеріалів
- Швидка заміна друкувальної голівки, простота обслуговування
- Закритий механізм зменшує потрапляння пилу
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, EAN 8/13 (з 2- та 5-значними розширеннями), UPC A/E (з 2- та 5-значними розширеннями), I 2 of 5 та I 2 of 5 з опорними лініями, Codabar , Code 128 (підгрупи A, B, C), EAN-128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, I |
| 2D-штрих-коди | PDF417, Datamatrix, MaxiCode, QR, Micro PDF417, Micro QR, Aztec |
| Габарити | 186x133x128 мм |
| Датчики | Закінчення паперу, розриву етикетки, пазів, чорної мітки, термоконтролю друкувальної головки |
| Довжина друку, мм | 400 мм |
| Електроживлення | Вхід: 100-240 В, 50-60 Гц, 1,5 А Вихід: 12 В, 2 А |
| Клас захисту | IP43 |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | DOS437, 720, 737, 755, 775, 850, 852, 855, 856, 857, 858, 860, 862, 863, 864, 865, 866, Windows 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258 ISO8859-1, -2, -3, -4, -5, -6, -8, -9, -15 DBCS 932 (JIS), 936 (GBK), 949 (Koran), 950 (BIG5) |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення 12 В, кабель живлення, USB-кабель, кабель RS-232, фіксатор кабелю, шуруп (2 шт.), Рулон термопаперу, інструкція швидкої установки, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 0,805 кг (без паперу) |
| Мова принтера | Емуляція ESC/POS, TSPL |
| Назва | Принтер етикеток та чеків HPRT LPQ58 (червоний+червоний) |
| Підтримувані ОС | Windows 2000/XP/Vista/7/8/Linux/OPOS |
| Пам'ять | 2 МБ SDRAM/2 МБ FlashROM |
| Панель управління | LED-індикатори: живлення (синій), нормальна робота (зелений), немає паперу/помилка (червоний) |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Чековий термопапір/термоетикетка (Еко/Топ) |
| Умови зберігання | Температура: –20...+50 °C Вологість: 10...50% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: –5...+40 °C Вологість: 30...85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина паперу: 25-62 мм. Товщина паперу: 60-180 мкм. Діаметр рулону: до 90 мм. Діаметр втулки: 0.5" (12,7 мм), 1" (25,4 мм), 1,5" (38,1 мм) |
| Швидкість друку | 100 мм/с |
| Ширина друку, мм | 54 |
| Шрифти | Растрові: 6, 8, 12, 16, 32, OCR A і B. Можуть обертатися на 90°/180°/270° та масштабуються до 10 разів у горизонтальному та вертикальному напрямках |
| Опції | Зовнішній розмотувач етикетки |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток та чеків HPRT LPQ58 (червоний+чорний)
Ціна
5 130 грн