Універсальний настільний термотрансферний принтер для друку етикеток з роздільною здатністю 600 dpi. Компактний корпус, кольоровий РК-екран, окрема кнопка для калібрування, 300-метровий риббон, чотири інтерфейси, максимум опцій (розмотувач, обрізувач, відокремлювач, намотувач та ін.), рухомий датчик для друку етикеток в кілька рядів, лічильник етикетки, ПЗ для дизайну етикеток GoLabel за допомогою баз даних. Призначений для друку термотрансферних етикеток із дрібною (детальною) графікою. Можливий автономний друк заздалегідь завантажених шаблонів стікера за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу та програмного забезпечення.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39; Code 93; EAN 8/13 (с 2- и 5-значными расширениями); UPC-A/E с 2- или 5-значными расширениями EAN; Interleaved 2-of-5 (I 2 of 5); Interleaved 2-of-5 с опорными линиями; Codabar; Code 128 (подгруппы A/B/C); EAN 128; RPS 128; UCC 128; UCC/EAN-128 K- |
| 2D-штрих-коди | PDF417; Micro PDF417; Datamatrix; MaxiCode; QR; Micro QR; Aztec; Code 49; TLC 39 |
| Габарити | 280x195x210 мм (ДxВxШ) |
| Датчики | Відбиваючий датчик, що настроюється (повна ширина); фіксований просвітний датчик (розташований по центру) |
| Довжина друку, мм | 4–381 мм |
| Друк графіки | Вбудовані формати: BMP та PCX; інші формати завантажуються за допомогою ПЗ |
| Електроживлення | Автоперемикання 100-240 В/50-60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | Codepage: 437; 850; 851; 852; 855; 857; 860; 861; 862; 863; 865; 866; 869; 737Windows: 1250; 1251; 1252; 1253; 1254; 1255; 1257Unicode: UTF8; UTF16BE; UTF16LE |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, мережевий шнур, тестовий рулон риббона, CD з драйвером |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Маса | 2,7 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | EZPL, GEPL, GZPL (автоперемикання) |
| Назва | Принтер етикеток GoDEX RT863i |
| Підтримувані ОС | Драйвери: Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1DLL: Win CE/.NET/Andriod/Windows Mobile/Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/8.1 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM |
| Панель управління | 3,2-дюймовий сенсорний РК-екран з підсвічуванням Кнопка калібрування Кнопка подачі стрічки Кнопка увімкнення/вимкнення |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 600 dpi (24 точки/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією (довжина етикетки регулюється автоматично або програмно) |
| Тип риббону | Wax, Resin, Wax/Resin |
| Умови зберігання | Температура: –20…+50 °C Вологість: 10–90% (без утворення конденсату) |
| Умови роботи | Температура: +5…40 °C Вологість: 30–85% (без утворення конденсату) |
| Характеристики носія | Ширина: 20-118 мм Товщина: 0,06-0,25 мм Діаметр рулону: до 5" (127 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Характеристики риббону | Довжина: 300 м. Ширина: 30–110 мм. Діаметр рулону: 2,67" (68 мм) Діаметр втулки: 1" (25,4 мм) |
| Швидкість друку | 76 мм/с |
| Ширина друку, мм | 106 |
| Шрифти | Вбудовані шрифти Растрові шрифти: 6; 8; 10; 12; 14; 18; 24; 30; 16х26; OCR A та B; можуть обертатися на 90/180/270; масштабуються до 8-ми разів у горизонтальному та вертикальному напрямках; окремі символи можуть обертатися на 90 ° / 180 ° / 270 ° Шрифти TrueType |
| Опції | Обрізувач Віддільник етикеток з датчиком відділення Зовнішній розмотувач етикеток Зовнішній намотувач етикеток Модуль Bluetooth Модуль Wi-Fi (802.11 b/g/n) Годинник реального часу (RTC) |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок