0
0
Рекомендуємо
Модель: 17206
Виробник: Zebra (Motorola/Symbol)
Відгуки:
0
Ціна
11 780 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC и EAN с 2- или 5-цифровым расширением, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of5, Logmars, MSI, Codabar и Planet Code
2D-штрих-коди
Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec
Габарити
177,5 х 150,7 х 220,8 мм
Датчики
Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий Тактчик зазору (на просвіт) рухомий
Довжина друку, мм
991 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC и EAN с 2- или 5-цифровым расширением, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of5, Logmars, MSI, Codabar и Planet Code |
| 2D-штрих-коди | Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec |
| Габарити | 177,5 х 150,7 х 220,8 мм |
| Датчики | Тактчик відбиває (чорна мітка) рухомий Тактчик зазору (на просвіт) рухомий |
| Довжина друку, мм | 991 мм |
| Електроживлення | Функція автоматичного визначення підключення (відповідає вимогам PFC) 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц; сертифікація ENERGY STAR |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 1,6 кг |
| Мова принтера | ZPL II; EPL 2; XML; ZBI |
| Назва | Принтер етикеток Zebra ZD420d (ZD42042-D0E000EZ) |
| Підтримувані ОС | Link-OS |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM/512 МБ FlashROM |
| Панель управління | індикатори статусу, паузи, даних, витратних матеріалів, мережі |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Етикетка з розривом, етикетка з чорною міткою, безперервна стрічка, браслети на руку, папір для бірок; Формат: рулонний, фальцований (Fan Fold) |
| Умови зберігання | Температура: від -40 ° C до 60 ° C Вологість: 5% - 95% без конденсації |
| Умови роботи | Температура: від 4,4 ° C до 41 ° C Вологість: 10% - 90% без конденсації |
| Характеристики носія | Ширина носія: від 15 мм до 118 м Максимальний зовнішній діаметр носія: 127 мм Внутрішній діаметр основи: 12,7 мм та 25,4 мм (стандарт), 38,1 мм, 50,8 мм та 76,2 мм (з використанням додаткових перехідників) Товщина носія: 0,08 мм (хв.); 0,1905 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Шрифти | 16 вбудованих шрифтів, що розширюються ZPL II (растрові) Два вбудованих масштабованих шрифта ZPL П'ять вбудованих шрифтів, що розширюються EPL2 Підтримка вбудованих шрифтів OpenType Сумісність з Unicode для термодруку на вимогу різними мовами |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток Zebra ZD420d (ZD42042-D0E000EZ)
Ціна
11 780 грн