0
0
Рекомендуємо
Модель: 14250
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
7 980 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subset A, B, C, Codabar,Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, RSS-Stacked, GS1 DataBar, Code 11
2D-штрих-коди
PDF417, Maxicode, DataMatrix, QR Code, Aztec
Габарити
240(Д)×225(Ш)×171(В) мм
Датчики
Настроюваний сенсор, що відображає, Фіксований передавальний сенсор (центрально розташований), Сенсор підняття ТПГ, Немає риббона
Довжина друку, мм
1200 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subset A, B, C, Codabar,Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, RSS-Stacked, GS1 DataBar, Code 11 |
| 2D-штрих-коди | PDF417, Maxicode, DataMatrix, QR Code, Aztec |
| Габарити | 240(Д)×225(Ш)×171(В) мм |
| Датчики | Настроюваний сенсор, що відображає, Фіксований передавальний сенсор (центрально розташований), Сенсор підняття ТПГ, Немає риббона |
| Довжина друку, мм | 1200 мм |
| Електроживлення | Вхід. 100 ~ 240 В 50/60 Гц Вихід. 24 В/2 А, пік. 5А |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 2,26 кг |
| Мова принтера | TSPL |
| Назва | Принтер етикеток HPRT HT100 |
| Підтримувані ОС | Windows Vista/7/8/10 Windows Server 2008/Server 2012/Server 2016 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/16 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопка протяжки із триколірним LED індикатором |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Рулонна етикетка, з просічками або безперервна, безперервна чекова стрічка, цінники |
| Тип риббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Умови зберігання | -20°C - 50°C, 10% - 50% О.В. без утворення конденсату |
| Умови роботи | 5°C - 40°C, 30% - 85% О.В. без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина: 20 мм – 118 мм. Товщина: 80 мкм – 180 мкм. Діаметр рулону етикетки: Макс. 127 мм Діаметр втулки: 0.5'' (12.7 мм), 1'' (25.4 мм), 1.5'' (38.1 мм) |
| Характеристики риббону | Ширина: 33.8 мм – 110 мм, Довжина: 100 м, Діаметр втулки: 0.5" (12.7 мм) |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | Растрові: 90°, 180°, 270° обертові, поодинокі символи 90°, 180°, 270° обертові TTF Шрифти: 90°, 180°, 270° обертові Азіатські: 16x16, 24x24. Традиційна китайська, спрощена китайська, японська, корейська |
| Опції | Зовнішній розмотувач рулону етикетки для рулону діаметром 203 мм, Модуль обрізувача (G4GC, Чорний) |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток HPRT HT100
Ціна
7 980 грн