4" настільний багатофункціональний смарт-принтер етикеток з вбудованим мультитач планшетом на ОС Android 7.0. У планшеті встановлена 5 Мп камера, яка може використовуватися для зчитування штрих-кодів. Підтримує системні та повністю автономні рішення для друку. Має високі показники виробник .
Наявність вбудованого 8-дюймового планшета дозволяє контролювати процес у будь-який час і в будь-якому місці. Швидка обробка даних, висока якість друку з роздільною здатністю 203 dpi та зі швидкістю 152 мм/с дає можливість швидко та якісно друкувати квитанції, бирки, етикетки або навіть термобраслети. Модель XQ-840 спеціально розроблена для максимально комфортної автономної роботи. Всі основні функції управління здійснюються через доступні apk програми від компанії Bixolon, а також можуть бути створені користувачем для своїх завдань за допомогою Android SDK. За допомогою 2-х USB-Host можна підключити сканер, клавіатуру або мишу безпосередньо до принтера.
Обслуговування клієнтів, маркування товару, інвентаризація магазину, інтеграція в каси самообслуговування та багато інших завдань стають набагато простішими зі smart-принтером Bixolon XQ-840.
Пристрій оснащений швидкими та безпечними бездротовими з'єднаннями WiFi та Bluetooth (інтегрований у планшет), які дозволяють легко підключатися до мережі або сполучати бездротове обладнання для збільшення можливості всієї системи.
Принтер етикеток Bixolon XQ-840 виконаний з міцного та надійного пластику, зі стійкістю до пилу та вологи. Можливе встановлення пристрою на столі або стіні, а також на рухомому робочому місці (в т.ч. візок). Для зручності оснащений регульованими тримачами рулонів з етикетками та регульованими напрямними для друку.
Опціонально доступні обрізувач та відділювач етикеток.
Характеристики
| 1D-штрих-код | Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, EAN-13, EAN-8, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Plessey, Postnet, GS1 DataBar (RSS-14), Standard 2-of-5, UPC / EAN extensions, UPC-A, UPC-E, IMB |
| 2D-штрих-коди | Aztec, Codablock, Code 49, Data Matrix, MaxiCode, MicroPDF417, PDF417, QR code, TLC 39 |
| Габарити | 194 x 273 x 212 мм |
| Датчики | Чорна мітка, просвітна, відкрита термоголовка |
| Довжина друку, мм | до 1 000 мм |
| Друк графіки | Підтримка шрифтів, графіки, форматів та логотипів |
| Електроживлення | EnergyStar Certified, зовнішній адаптер живлення 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц |
| Клас принтера | Настольний |
| Країна-виробник | Корея |
| Маса | 2,2 кг |
| Мова принтера | SLCS™, BPL-Z™ (ZPLII), BPL-E™ (EPL), BXL / POS (ESC / POS) |
| Назва | Принтер етикеток Bixolon XQ-840 |
| Пам'ять | 64 МБ SDRAM/128 МБ FlashROM, Планшет: 1GB RAM/8GB Flash |
| Панель управління | Планшет Кнопка PAUSE, кнопка FEED |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термодрук |
| Тип носія | Безперервна стрічка; окремі етикетки; з чорною міткою та перфорацією, Fan-Fold |
| Умови зберігання | -20 ~ 60℃, при відносній вологості 10 ~ 90% |
| Умови роботи | 0 ~ 40℃, при відносній вологості 10 ~ 80% |
| Характеристики носія | Ширина носія: 15 ~ 118 мм. Діаметр рулону: до 130 мм. Товщина носія: 0,06 ~ 0,20 мм. |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | Bitmap Fonts (SLCS™, BPL-Z, BPL-E) / Scalable Fonts (SLCS™, BPL-Z) / Unicode підтримка (UTF-8, UTF-16LE, UTF-16BE) |
| Опції | Обрізувач, обрізувач |
| Гарантія | 24 місяці |
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок