0
0
Рекомендуємо
Модель: 13221
Виробник: HPRT
Відгуки:
0
Ціна
9 880 грн
Характеристики:
(Дивитись усі)
1D-штрих-код
Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subset A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, RSS-Stacked, GS1 DataBar, Code 11
2D-штрих-коди
PDF417, Maxicode, DataMatrix, QR Code, Aztec
Габарити
285(Д) x 226(Ш) x 171(В) мм
Датчики
Настроюваний сенсор, що відображає, Фіксований передавальний сенсор (центрально розташований), Сенсор підняття ТПГ, Немає риббона
Довжина друку, мм
15 - 1200 мм
Характеристики
| 1D-штрих-код | Code 39, Code 93, Code 128UCC, Code 128 subset A, B, C, Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC-A, UPC-E, EAN and UPC 2 (5) digits add-on, MSI, PLESSEY, POSTNET, RSS-Stacked, GS1 DataBar, Code 11 |
| 2D-штрих-коди | PDF417, Maxicode, DataMatrix, QR Code, Aztec |
| Габарити | 285(Д) x 226(Ш) x 171(В) мм |
| Датчики | Настроюваний сенсор, що відображає, Фіксований передавальний сенсор (центрально розташований), Сенсор підняття ТПГ, Немає риббона |
| Довжина друку, мм | 15 - 1200 мм |
| Електроживлення | Вхід. 100 ~ 240 В 50/60 Гц Вихід. 24 В/2.5 А |
| Клас принтера | Настольний |
| Кодування | DOS437, 720, 737, 755, 775, 850, 852, 855, 856, 857, 858, 860, 862, 863, 864, 865, 866, Windows 1250, 1251, 1252, 1253, 1254, 1255, 1256, 1257, 1258 ISO8859-1, -2, -3, -4, -5, -6, -8, -9, -15 DBCS 932 (JIS), 936 (GBK), 949 (Koran), 950 (BIG5) |
| Комплект поставки | Принтер, блок живлення, кабель живлення, кабель USB, вісь риббона (2 шт.), Поперечина, картонна втулка, інструкція з експлуатації, CD з драйверами |
| Країна-виробник | Китай |
| Маса | 2.26 кг (без витратних матеріалів) |
| Мова принтера | TSPL, ZPL |
| Назва | Принтер етикеток HPRT HT300 (USB+Ethenet+ RS232) |
| Підтримувані ОС | Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 |
| Пам'ять | 32 МБ SDRAM/16 МБ FlashROM |
| Панель управління | Кнопки Кнопка протягування. LED Індикатори Два двоколірні LED-індикатори: Готовий, Статус. |
| Процесор | 32 bit RISC CPU |
| Роздільна здатність | 203 dpi (8 точок/мм) |
| Спосіб друку | Термотрансферний друк |
| Тип носія | Папір, плівка, картон, сатин, нейлон; рулонна етикетка, з просічками або безперервна, безперервна чекова стрічка, цінники |
| Тип риббону | Wax, Wax/Resin, Resin |
| Умови зберігання | -20°C - 50°C, 10% - 50% О.В. без утворення конденсату |
| Умови роботи | 5°C - 40°C, 30% - 85% О.В. без утворення конденсату |
| Характеристики носія | Ширина 20 мм – 118 мм Товщина 80 мкм – 180 мкм Діаметр рулону етикетки Макс. 127 мм Діаметр втулки 1" (25.4 мм), 1.5" (38 мм), 3" (76.2 мм) |
| Характеристики риббону | Ширина 33.8 мм – 110 мм Довжина 300 м Діаметр втулки 1" (25.4 мм) |
| Швидкість друку | 127 мм/с |
| Ширина друку, мм | 108 |
| Шрифти | Кодування DOS437, 720, 737, 755, 775, 850, 852, 855, 856, 857, 858, 860, 862, 863, 864, 865, 866, Windows 1250, 12 55, 1256, 1257, 1258 ISO8859-1, -2, -3, -4, -5, -6, -8, -9, -15 DBCS 932 (JIS), 936 (GBK), 949 (Koran), 950 (BIG5) Ра |
| Опції | Зовнішній розмотувач рулону етикетки для рулону діаметром 203 мм. |
| Гарантія | 12 місяців |
Відгуки
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
- «Нововю поштою» по Україні — вiд 60 грн.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
- Нашим кур'єром по Києву — від 100 грн.
- Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
Готівкою при отриманні.
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Кредитною карткою у Приват24, LiqPay.
Через касу чи термінал самообслуговування ПриватБанку.
Безготівковий розрахунок
Гарантія 12 місяців
Надаємо детальну консультацію та надаємо допомогу у виборі
Проводимо налаштування та адаптацію обладнання
Проводимо навчання персоналу з використання обладнання від SMC
Принтер етикеток HPRT HT300 (USB+Ethenet+ RS232)
Ціна
9 880 грн